Cafe Simülasyon - Sohbet, Muhabbet, Geyik, Gündem

Witcher 3 netxgen update hakkında yayın var.

Arkadaşlar lütfen dikkat! Konu başlıkları altında çok alakasız konularla ilgili sorular sorulmaya başlandı. Bu konuda lütfen daha dikkatli olalım.

Düzce’de yaşanan depremi hisseden arkadaşlara geçmiş olsun, umarım herkes iyidir :pensive:

3 Beğeni

Önceden pbr mi vardı dutluktu buralar

10 Beğeni

O sırada GPU içinde yaşananlar.

6 Beğeni

Screenshot 2022-12-06 160451
:face_holding_back_tears:

Elden ring goatim goty almış. :fire::fire::fire: 2018 deki rdr2 nin intikamı…

Özellikle fps oyunlar için dizüstünde kullanmaya hangi klavyeleri önerirsiniz? Fazla pahalı olmasın.

5 Beğeni

Trailers, Truck Trailer Manufacturing | Dorsey Trailer

Bahsettiği firma bu. Halen isimlerinin hakkını veriyorlar. Altta da standart ürünleri olan alüminyum “dorse” var:

2 Beğeni

@SFK yapmış :smiley:

2 Beğeni

Steam oyunlara oy verme karşılığı token veriyormuş hepsini aldım birini satışa koyacaktım bir anda hesap adım sayılara dönüştü ve resmim kayboldu hesabım çalındı diye kalp krizi geçiriyordumki düzeldi.Sanırım bir hatadan kaynaklanıyor bilginiz olsun ben gibi kalp krizi geçirmeyin ama uzun süre düzelmezse desteklede iletişime geçin tabi.

4 Beğeni

Köprüden önceki son çıkış

Comac C919

1 Beğeni

w/@SiSL :round_pushpin: Praha

33 Beğeni

Aaa valla da orijinal SiSL, O7 hocam

1 Beğeni

Talson’un resmi olarak geleceği kanıtlanmış oldu :rofl:

10 Beğeni

Yeni yılınız şimdiden mutlu olsun arkadaşlar. :slightly_smiling_face:

Park’taki herkesin sağlıklı, mutlu, huzurlu ve en önemlisi iyi bir yıl geçirmesi dileğiyle :smiley:

14 Beğeni

Arkadaşlar yeni yılınızın daha iyi geçmesini diliyorum. Sevdiklerinizle, ailenizle, arkadaşlarınızla ve nice yeni ilişkilerinizle yeni yıllar, yeni kazançlar ve yeni dostluklar edinirsiniz. Herkese yeni yıllar… :grinning: :blush:

12 Beğeni