Cafe Simülasyon - Sohbet, Muhabbet, Geyik, Gündem

bugün iphone x alma sonrası ne yapıyorum bakışı :joy:

http://oyungezer.com.tr/haber/52060-bim-den-bir-playstation-4-kampanyasi-daha-bu-sefer-fifa-18-de-hediye

Kampanya gibi kampanya be bim dede be

Assassin’s Creed Rogue Remastered duyuruldu !

http://www.merlininkazani.com/assassins-creed-rogue-remastered-duyuruldu-haber-98939

the evil within’e başladım tırsınc mırsınc ama sürekleyici manyakları popişlerinden vurmak :skull_and_crossbones:

Evil withini çok beğeniyorum masaüstü topladıktan sonra ilk alacağım oyunlar arasında

grafik yönünden bekliyorsan,beklemene degmez indirimlerde 15-20tl birşey oluyor fiyatı oyna gitsin.
gtx 1080 ile alayı acık ayarlar ile sonuç = bundan önce oynadıgım resident evil 4 gibi :slightly_smiling_face:

oynanış ve icerigi bir o kadar iyi tabi.

Grafik yönünden değilde bende laptop var ve cpuya yük bindiren oyunlarda cpu’m aşırı ısınıyor yazın 120yi gördüm otomatikman kapandı pc defalarca laptop soğutucusu aldım 100 lere kadar düştü termal macunu yeniledim 85 lere kadar indi ama bunların hepsi kesin çözüm değil oyuzden masaüstü bana göre şart oldu…

Al artık beya

dakar 18 acık dünya yarış oyunu,oyunda büyük dakar takımları, araçları ve pilotları, beş yarış sınıfı kategorisi (otomobil, motosiklet, kamyon ve quad. ve SxS) ve tek kişilik oyuncu modu ile birlikte multiplayer modlar bulunacak.oyun için yapılmış en büyük haritalardan biri olma sözü veriyor yapımcı.

tek kanal zamanı pazar günleri paris-dakar yarışını izliyerek büyüdüm,kamaz off-road yarış kamyonu ile zevkli olur gibi :slightly_smiling_face:

ben de buna geçen son sevindim ama oynanış videosunu beklemek gerek bu sene bu tarzda birkaç oyunun olması güzel
spintirestan böyle bir atak bekliyordum da oyun yapısına ters

Kişinin iyilik yada kötülük yapmasında karşı taraftaki kişiye duymuş olduğu empatinin etkisi …

Empatiden yoksun insanların şiddete meyilli olabileceği veya empati duygusunu barındıran bir bireyde bazı olaylara karşı anı tepkili olması…

Sadece empati ile çalışan beyin kısımları bile var imiş.

Bak daha hiç yapılmamış bir şey. Bir ilki gerçekleştirebilirsin. @volfkan :smiley:
Güzel fikirmiş ama tüyler üst üste gelecekte kanat çırpacakta ohoo …

jet motoru diyorum türbün diyorum sen diyorsun tüy müyy :stuck_out_tongue_winking_eye:

skoda karoq karton edition =)

Daha önce festo firmasının hidrolik, pnomatik sistemler ürettiğini duymuştum hatta lisede az da olsa kullanma fırsatı bulmuştum. Bu videoyu keşfettikten sonra firmayı daha iyi tanıyabildim:

sence neden?

Unity3D - Book of the Dead filminin teaser videosu geldi. Unity teknolojisini gösteren bir video serisi olacak. Daha önce Adam adında seri yapmışlardı.
:smiley: Ama nerede böyle grafikler ahhh çöp simülasyon oyunları görelim…

farmers dynasty steamdan kalktımı ne oldu

:laughing: Sonunda resmen Avrupalı oluyoruz. Tşkrlr :smiley: Şaka maka zaten ABD üslerinin yani bize yakın olanların ilk dalacağı yer Trakya’dır. :smiley: Senaryo gerçek oluyor.

hasan abi biz istanbulu almak için karadan gemileri yürüten fatihin torunlarıyız merak etme sizi kimse orda bırakmaz