Cafe Simülasyon - Sohbet, Muhabbet, Geyik, Gündem

World of Trucks Türkiye’de üyelik oluşturma tekrar aktif oldu.

Kayıt olmayı deniyorum ‘Lütfen Bekleyin’ de kalıyor.

Onaylanacaksınız.

Artık F1 olsun kaç haftadır elim deymiyor direksiyona f1 oynamayacaksam kurmuyorum bile direksiyonu oyuzden yayını yapalım bir an önce bide benim finaller başlıyor oyuzdende acele ediyorum…

iyi geceler…
#BarışManço

Ben bukadar iyi sıyrıldığımın farkında değilim :joy:

@HasanOfke abi tüm yarış boyunca direksiyon açın 900 derece oynamıssın direksiyonu oyuna girmeden önce bağlaman lazım yoksa değişmiyor

Nedense eski Scania yol bilgisayarı ve ibreler yeni nesil Scaniadan daha samimi duruyor bir tek ben mi böyle düşünüyorum.

Alışkanlıklar…

Bu capture card bi harika dostum! :smiley: Elgato 2 webcam desteği getirse keşke neyse öperler wheelcamini rahat rahat oynayıp yayın yapmak varken salak salak fantazilere girmeyelim :smiley:

Kazananlar belli oldu .
Cuphead iyi bir sıçrama yakalamış. :smiley:

2 Ocak 2015 tarihinde satın almıştım. 1000 saate ulaştık :slight_smile: Ets 2

Arifv216ya geldim cok sacma elestiriler yazildi ekside millet artik harbiden tatsiz tuzsuz ayrilmis bolunmus
Eski turkiyenin komedyenini yeni turkiyede begenmemek normal
Recepe mi gitseydik?

Otur bu akşam 23.45 te TolgShow izle abi. Recep ivedik cem yılmaz iyidir ama tolga çevik ayrı sahnedeki ayrı karakteriyle beni daha çok kendine çekiyor.

Oo baska da yani ivedikli seylere artik katlanamiyorum

sanayi devrimi kaçtı şimdi dijital devrim var ama ne yapıyoruz ? 90 yaşındakine 9 yaşında cocuk seciyoruz.

sokagın, insanın,yaşamın kalitesi düştü daha ne ivedikler görürüz.

Devrim kelimesine bile dinsizlik, islam düşmanlığı, dış mihrakların uşaklığı, vatan ve bayrak düşmanlığı diye bakan bir milletten bahsediyoruz. ‘Tükrüğümüzle boğarız bea kıç kadar ülke’ diye böğürdükleri İsrail’in Mobileye’si Intel’le 15.3 milyar dolarlık anlaşma imzalamıştı. Dünyanın yeni slikon vadisini kurma hayalleri için çalışıyor o kıç kadar İsrail. Biz boktan fıkıh kitaplarının boktan kurallarıyla uğraşıp duralım.

Böyle akademisyenlerimiz varken böyle biri akademisyen olabilirken ne beklersin bu ülkede eğitimden… israilden bahsetmişsin zaten adamlar bizi takmaz zaten ilerde olan biri geriye bakar mi:) biz sadece dünyanın en büyüğü en iyisini yaptık deriz seçimlerde yol yaptık deriz :slight_smile: daha düne kadar hollandaya atip tutuyorlar di hollandanin yüz olcumu konya nüfusu istanbul kadar ama gel gorki osmanlıdan alınan lale de rekor kucucuk toprak da tarımda ihracat rekoru kırıyor hollandanin yıllık tarım ihracatı 185 milyar dolar turkiyenin 15 milyar dolar ve adamlar mühendislik harikası ülkesine arge için imkan ve destek veriyor bizde gel gör sadece zam her şeye… sonra refah düzeyi diyorlar bizde ıyi kime göre neye göre köprüler kendi parasını çıkarali kaç yik olmuş hala zam yapılıyor bu nasıl gelişmişlik… . Samsungun yıllık ihracatı turkiyenin 3 katı:) Allah yardımcımız olsun ne diyelim…
En başta bahsettiğim akademisyen …

https://www.google.com.tr/amp/www.hurriyet.com.tr/amp/orhan-kuraldan-cem-yilmaza-1-milyonluk-dairemi-sana-veririm-40704243