Cafe Simülasyon - Sohbet, Muhabbet, Geyik, Gündem

Her yerde karşıma çıkıyor namıssız :sweat_smile::laughing:

1 Beğeni

Sniper Elite: Nazi Zombie Army indirimdeyken alın,hem zevkli hemde acayip zor zombiler yagmur gibi :grinning:

Biz kurulum yaparken dırek isim verebiliyoruz ama galiba bizim kurulum şekli farklı olabilir bilmiyorum… uefi kuruyoruz genelde biz

What? :smiley:

Ben yabancısıyım buraların . Neyse bakarım. :smiley:

Edit: baktımda kolaylıkları var … ama yine de aynı … laciverti … pek bir farkı yok gibi sadece kullanım kolaylığı ( anladığım kadarıyla) :smiley:

1 Beğeni

https://eksisozluk.com/1-ocak-2018-elektrige-8-8-zam-yapilmasi--5534530?a=popular

:sunglasses::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:

Yaptığın iş aynı sadece zamandan tasarruf ediyorsun ve bi kaç ufak farkı var işte

1 Beğeni

Black Mirror 4. sezon ilk bölüm sanırsın Star Citizen :smiley:

1 Beğeni

Youtube’deki videoların altında bulunan Discord linklerinde bir sıkıntı var. Güncellermisiniz ?

2 gündür capture card mantığı konusunda derin araştırmalar yapıyorum :smiley: epey bir şey öğrendim izlemediğim video okumadığım tartışma konu vb. kalmadı adamların Master Copy yazılımı sadece kendi programlarında çalışıyor OBS Xsplit gibi yazılımlarda destek yok. Zaten bu da bir yazılım ama yapmamışlar 2 yıl önce eklemeyi düşünüyoruz demişler redditte tarih vermemişler hala yok ortalık bazı alternatif yöntemler var. Az önce maille tekrar sordum bakalım ne cevap verecek. OBS’de vb. kullanmak çok büyük kolaylık getirir her şeye 2 pc gereksiz odak noktası konsoldan yayın olsa da pcde büyük avantaj var rahat rahat kayıt almak başka

selam beyler bu oyunun gerçek çıkıs net tarihini biliyormusunuz…

1 Beğeni

2018 için geliştiriliyor. Harika bir yapım bayadır takipteyim.

2 Beğeni

bende sabırsızlıkla beklıyorum strateji oyunları genelde benı daha cok cezbedıyor… hatta guild 3 erken erişime açıldı ama almakta kararsız kaldım suan genelde kötu yorumlanmıs tamamlanmasını beklıyecem artık…

http://store.steampowered.com/widget/311260/?t=The%20Guild%20III

Sanırım buyuzden çoğu twitch yayıncısı çift pc kullanıyor üstelik yayın pcsinin öyle ahım şahım olmasına gerek yokmuş orta düzeyde bir notebook bıle yeterliymiş bunun için ama artık capture cardı aldınız sayın öfke iş işten geçti umarım sorun hallolur

1 Beğeni

Günün anlam ve önemine özel :smiley:

4 Beğeni

Hala yayın ve çift pc olayına takılıyorsun yayın yapmak kolay 3000 bitrate bişey değil ben 60000 bitrate ile kayıt ve kayıpsız yapması oyunda hissettirmememesi için uğraşıyorum. Şu an thehunter call of the wildde deniyorum OBS ile alırken kayıt aldığını hissettiriyor ve 5-10 fps düşüşü oluyor hem de kameralı ve oyunda bir şeylerin takıldığını laglı geldiğini görüyorsun ama elgatoda da alınca kayıt mı almışsın yayın mı yapmışsın önemi yok istediğin kaliteyi ver sana hissettirmiyor 60fps standart devam ediyor etrafa bakınca takılmıyor laglı gelmiyor çünkü kendi yazılımını kendi kartını kendi programında kullanıyor işte bu desteği obs ve diğer yazılımlara getireceklermiş sordum da ümidim yok elgato gaming hd softwareın geliştirimesi daha mantıklı tek sıkıntı :smiley: çift webcam eklenmiyor tek destek var ama böyle rahat kaydetmesi her şeye değer
bugün test yayınnda göstersem mi diyorum da çok geç kalktım
gerçi işlemciye soğutucu alacağım stokla bir yere kadar anırıyor…

1 Beğeni

Black Mirror 4. sezon kesinlikle izlenmeli olaylar hep simülasyon çevresinde geçiyor.

Half-Life Subtitles Mod Blue Shift ve Opposing Force’da çalışıyor mu ? Daha önce deneyen var mı ?

harbi olm yaa bu nedir girdik oleeeeeeeeeeeeeeey e girdik hadi dağılalım

Çiftpc ile yayın yapmanın temelindede bildiğim kadarıyla Elgato var… Olmuş la ölmüşe çare bulunmaz derler yapacak bişey yok F1 yayınını bekliyorum…

Bi bilgisayara elgato kurup goruntuyu diger bilgisayardan cekiyor bu masrafli cozum ozellikle hd60 proda laptop gibi cozumler yok yayin ya da kayit alacak bilgisayarin da esit gucte olmasi daha iyi
Ama yine bu konuya resmi aciklamalar yapilmis iki pcye ihtiyac olmasa da hd60 pro ile kendi yaziliminda yayin yapmak mumkun
Optimize oyun her turlu uyar da cpu gpuyu duzgun kullanmayan oyunlar her zaman sikinti

Sirketi kurmadan yeni bir pc toplamak zor ve ozellikle oyun yayini icin parayi bu kazandirmiyor

F1de yayin kayit sikintisi yok ben yapmak istemedigim icin erteledim bu hafta deneyebiliriz

-Carsamba aksami hangi oyunda yayin yapsam bilemiyorum once video olayina geri doneyim