Cafe Simülasyon - Sohbet, Muhabbet, Geyik, Gündem

:slight_smile:

4 Beğeni

Bilgisayar geldi . Sürücü win kurulumu falan derken 30-40 dakika sürdü. Daha sonra inceleme fırsatım olacak, fikirlerimi yazarım.

1 Beğeni

Sonundaaa… Artık maynkırafttan ss ler atmayacaksın :joy: :sweat_smile:

Ne dersin sen benim EP’lik resimlerime bakam :smile:

Bu dediğini iltifat olarak kabul ediyorum :smiley:

ilginç :face_with_raised_eyebrow:

Gerçek harita bu

kıyaslamalı

aslında bu da tam doğru değil bizim bildiğimiz kutup merkezli bu ise ekvator merkezli bu daha doğru oluyor.

2 Beğeni

amerika>almanya>istanbul hattında 2 günde geliyor ama istanbuldan edirneye gelmesi daha uzun sürüyor hem de hızlandırmalı kargo :frowning:

Welcome to Turkey :smiley:

Direksiyon başında ekmek parası peşinde olanlara gelsin . :slightly_smiling_face:

1 Beğeni

Intel i5 7200 U/ 8GB ram/gtx940 ekran kartı 2GB.
Bu özelliklerle GTA 5 PUBG gibi oyunları oynayabilirmiyim?

Düşük ya da duruma göre ortaya yakın ayarlarda oynatır. Aradığın sisteme yakın kayıt youtube da mevcut.

Pc’ye(Freedos) ilk kurulum yaptıktan sonra ( win + sürücü) hdd nın gözükmemesi normal mi?

intel i-5 3570K
intel hd 4000
8 gb ram
3.40 ghz
sistem nasıl beyler

HDD gözükmüyorsa windows nereye kurdun? :thinking:

SSD :smile:

Anladım. Eğer anakarta düzgün bağlıysa ve elektrikte geliyorsa harf ataman lazım hdd ye. “Bilgisayarım sağ tık-> yönet → disk yöneticisi” (sanırım böyleydi yolu) orada hdd yi göreceksin. Hdd ye sağ tık yapıp harf atarsan bilgisayarım içerisinde gözükür.

1 Beğeni

Yok o işlemleri yaptım şu anda gözüküyor zaten …
soruyu sormamdaki maksat en başta gözükmemesi normal mi öğrenmek istedim :slightly_smiling_face:

1 Beğeni

İlk kurarkende atanıyor ozaman atamış olsan direk gözükürdü ama sen atlamıssın o kısmı :smiley:

Hayır herhangi bir atama kısmı gelmedi sadece win nereye kuracağımı sordu… 2 secenek vardi ssd ve hdd …:smiley: daha sonra arkadaşın dediği gibi harf atadım

1 Beğeni

Aynen normal. Herhangi bir sıkıntıdan veya hatadan dolayı değil