Cafe Simülasyon - Sohbet, Muhabbet, Geyik, Gündem

Yangınların doğal olmadığı apaçık değil mi? Güzel ülkem bunu neden tartışıyor ki? O değil de park üyeleri para toplayalım iki uçak alalım da devlete kiralayalım. olmaz mı? olan olmuş yabancıya gitmesin zaar

3 Beğeni

bu adamlar hükümet olduğu sürece hiçbir kuruma gönül rahatlığıyla bağış yapamam açıkçası. kendi bacaklarına sıkılıyorlar ama haberleri yok :joy:

7 Beğeni

ya artık bu kadar da olmaz be kardeşim. şimdi de dilenci gibi insanların duygularını sömürmüyolar mı hey Allah ım sabır ver.

6 Beğeni

şaka gibi bir ülke

8 Beğeni

Ulan nasıl bir baş ağrısı oldu anlatamam aşıyla mı alakalı bilmiyorum da normalde de nadiren olurdu bugün öğlen başladı akşam işten eve geldim bir yarım saat kafayı koydum dinlendim 3 saat önce falan kendi kendine birden ağrı kesildi ilginç. Şu an sistem gayet iyi sorun yok çip full çekiyor :d

14 Beğeni

Yangın söndürmede helikopterler daha etkili ama siz bilirsiniz. Uçak en fazla 3 kere deposuna su alıp sadece denizden veya çok vüyük göl, göletten su alabilir. Ama helikopter tam sayıyı hatırlamıyorum ama 8,9 kere deposuna su alabiliyor saatte. Yani helikopterler daha avantajlı oluyor ve ülkemizin coğrafyası hep dağlık ve düzlük olmadığı için helikopterler daha avantajlı oluyor. Tabi ki de daha fazla uçağımız olması gerekiyor lakin paralar başka yerlere gidiyor:/

7 Beğeni

Ben artırıyorum. Hem yüzsüzler, hem arsızlar, hem hırsızlar, hem basiretsizler, hem liyakatsizler, hem zalimler.

Yangından önce de öyleydiler şimdi de.

14 Beğeni

İlk aşımı geçen gün oldum.Baş ağrısı,kol ağrısı,diş ağrısı ve halsizlikle çok iyi bir birleşim oldu :smiley: Şimdilerde iyiyim şükür.

3 Beğeni

konuşursam çok ağır konuşurum. bazı arkadaşları da üzerim.

artık takatim kalmadı. resmen dalga geçiyorlar, iki cihanda da yanasınız inşallah. ne diyeyim başka.

6 Beğeni

bu iş böyle devam ederse wikipedia sayfasına üçüncü eklenecek.

5 Beğeni

sıyırmaya devam.
https://twitter.com/AjansMuhbir/status/1421254840718708738

5 Beğeni

bu üçünü versem bir legen verirlermi ?

6 Beğeni

bırak leğeni 2 mandal bile vermezler.

6 Beğeni

İşte bizim çocuk :tr:

17 Beğeni

Eski haber ama neye fayda…

4 Beğeni

evet hocam ama yeni gündeme geliyor maalesef…

5 Beğeni

hadi buyrun

7 Beğeni

Yangın bölgesine su götür deseler ağız burun kıvırır kalkmış adamın kullandığı telefonuna laf ediyor :confused:

9 Beğeni

Ayfon yerine bu helikopterlerden birkaç tane alıp yangını söndürebilirdi :angry:

mi24_580x

6 Beğeni

İroni var arkadaşlar orada

5 Beğeni