Cafe Simülasyon - Sohbet, Muhabbet, Geyik, Gündem

Her şeyi anlarım da 0.41 nedir yahuu :smiley:

Ben bu yaşımda zorlanıyorum adam ne yapıyor yav…

4 Beğeni

Reverse kullanmış olabilir :smiley:

4 Beğeni

Değişik…

5 Beğeni

Çok sade… Ahh Win 10’ a böyle bi güncelleme gelse keşke…

1 Beğeni

O twitte dönen muhabbete göre Win10 kullananlar ücretsiz güncellemeyle Win11’e geçebilcekmiş.

2 Beğeni

Gelmesin artık birşey tam sistem oturduğunda hoop yenisine geçiliyor, bi yerinizde durun. Format atmam gerekmese hâlâ win7 kullanıyordum…

1 Beğeni

Windows 10 da da aynı muhabbet olmuştu zaten gene benzer bişey yaparlar ama ilk başta geçince birsürü hata olmuştu

Aynen hemen atlamamak lazım kesin bir ton sorunlarla gelecek. Driverler sıkıntı çıkaracak, oyunlar kararsız çalışacak vs.

Ben vaktiyle en az 2-3 hafta Windows 8 betasını da kullandım 10 betasını da. Ciddi bir sorunla karşılaştığımı hatırlamıyorum. Windows 10’u zaten çıktığın günden beri kullanıyorum ve yine ciddi bir sorun hatırlamıyorum.

Windows 10 bir önceki versiyona göre tamamen farklı bir sürümdü. Win 11, Win 10’u temel alıyor olabilir.

İlk görüntüler Windows 10’un arayüz deşikliği yapılmış hali gibi duruyor.

2 Beğeni

Görev çubuğundaki uygulama kısayolu ve başlat menüsünü ortaya almaları, sol köşede büyük bir boşluğa sebep olmuş. Madem ortada olacak MacOS tarzında olsaydı, keşke boydan boya koymasalardı görev çubuğunu. Şuan Win10 fazlasıyla yeterli. Win11’in tam sürümü gelse de pek geçilesi değil bence.

2 Beğeni

Benimde hiç hoşuma gitmedi, gelsede geçeceğimi sanmıyorum saçma bir tasarım olmuş

1 Beğeni

çok şanslı olan birkaç kişiden biriymişiniz demekki :slight_smile:

Hani Win 10 dan sonra bir daha başka bir windows çıkmayacaktı hani win 10 dan sonra hep güncellemeler olacaktı ? @BillGates

1 Beğeni

Aslında Windows 11’i bir Windows 10 sürüm güncellemesi gibi düşünebiliriz.

1 Beğeni

Ben onu hiç beğenmedim beğenenlere saygı duyarım ama o nedir öyle Allah aşkına kimse yanlış anlamasın ama apple daki gibi aşağıda ve ortada olmuş bu.

Win10 için herhangi sorun yaşamadım sadece kullandığı değerler Win7’e göre yüksek. Win11’in Win7 performansı verirse geçerim şahsen. Zaten istemesek de 2025 yılından sonra geçmek zorunda kalacağız.

3 Beğeni

Yeni geçtim ben Windows 10a, kafa mı buluyor bunlar :smile:

2 Beğeni