Cafe Simülasyon - Sohbet, Muhabbet, Geyik, Gündem

image

Biz bitmişiz…

2 Beğeni

1 ay once fln pc fiyatlarına bakıyordum rx580 ekran kartlı bir bilgisiyar 7-8k di max arkadaşla 2 gün önce fln baktık sadece ekran kartının fiyatı o kadar, sistemin fiyatı ise 10-12k civarı, şok oldum ben sanırım stoklar tükenmiş dedim kendime kendime kur da yükseliyor haliyle, laptop fiyatlarında cok bie değişiklik yoktu ama :confused:

Bir de olaya miningciler girince satıcılar ekran kartı fiyatlarını arttırıyor.

2 Beğeni

Rtx 3080 ti 13.500 TL aciklanan Türkiye fiyatı ama almaya kalkınca 30 bin TL fiyat

Çıktığında 14k ya alinabiliyordu su an 30-40k arasi :slightly_smiling_face:

YouTube kanalımızda Super Chat ve Super Stickers aktif oldu. Canlı yayın sırasında bu şekilde de destek olabileceksiniz.

5 Beğeni

Geçen bilgisayar bakacaktım ama bakacaktım. Sonra bilgisayarın b sini bile girmedim.

3 Beğeni

2013’de falan 94 liraya falan İstanbul-Trabzon bileti olurdu hem de yaz sezonunda… 68-74 lira arası da kışındı sanırım… :confused:

@BabyYoda seni de yaptık renocu h.o :grinning_face_with_smiling_eyes:

1 Beğeni

Reno lobisinde artık bende varım :smiley:
İveco lobisinden meydan dayağı yemem umarım :smile:

3 Beğeni

Yok yok yemezsin. Renocuların tek sıkıntısı işte çok yüksek yerden biraz basık olsa çok güzel olur. Ama Mercedes gelirse ufaktan mercedese yol alıcam gibi. Çünkü baştan beri aşığım o tıra

2 Beğeni

MP5 Actros’u bende seviyorum, çok iyi namussuz :heart_eyes:

1 Beğeni
4 Beğeni

Şu amerikanlar bir başkadır ya :heart_eyes: Avrupa tırlarından daha çok seviyorum Amerikanları. (Eskiden sevmezdim ATS Sağolsun sevdirtti beni :D)

1 Beğeni

aynı şekilde böyle trıları bende sevmezdim ats sağolsun amerika tırlarına aşık etti :d bunlar hep ameriganın oyunları :smile:

2 Beğeni

Farming simulator 19 vs Cyberpunk 2077 suya düşme fiziği;

Flamer Gaming shared a post on Instagram: "". Follow their account to see 5326 posts.

Vallaha öyle. Emrah abinin (Emrah Yüzügüldü) aracı MP5’i gördükten sonra başladı zaten bende MP5 aşkı. Çok güzel araba. Gönül isterdi ki Renault’da köklü değişiklere gitseydi, ama olmadı artık nasip diyelim. Bir de gözüm bu aralar çok Yeni MAN’ları da tutuyor. Heybetli ve abartılmamış teknolojik bir araç.

3 Beğeni

Işık nedir? Nasıl olmalıdır?

10 Beğeni

Kafayı sıyırmak üzereyim :smiley:

14 Beğeni

sıyırmadan bence senin yorum yazma yetkini alalım yoksa hep beraber sıyıracağız… fsdfdsfdsf

5 Beğeni