Cafe Simülasyon - Sohbet, Muhabbet, Geyik, Gündem

Hand simulator

teşekkürler, bakacağım hepsine

Şu videoyu her izlediğimde gülüyorum :smiley:

8 Beğeni

image

9 Beğeni

@homelander :rofl: :rofl: :+1:t3:

3 Beğeni

harbi adam :smiley: yok oldu ya çok fazla övüldü bir akım başlattı adam
bence inanmaya devam edin gelir…
yani
sanırım

3 Beğeni

gelir gelir :smiley:

1 Beğeni

Victoria 3 geliyor sonunda, en son çıkan oyunu muazzamdı ama 2010’da çıktığı için optimizasyon kötü, late game’de takılmalar ve çökmeler başlıyordu. Serinin sıkı takipçileri Vic3 duyurusunun kıymetini bilir :smiley:

2 Beğeni

bekleniyordu pdxconda ortaya çıktı :smiley: colossal order projesi farklı neyse ki

2 Beğeni

Kulak bırakmadın kardeş ya, naptın öyle?

2 Beğeni

Steam sayfasındaki tanıtımda Adana var, bir ihtimal Türkçe dil desteği gelir diye umutlandım, adamlar satış çok olmasına rağmen çeviri yapmıyor bir ara fragmanları çeviriyorlardı sonra bıraktılar.

stellaris ve ck3 oynuyorum, yeni oyunların arayüzü daha basit eu4 bana halen karışık geliyor.

1 Beğeni

efsane air canada kazası. hesap hatası yüzünden yakıtı biten 767 ye yaptırılmış, efsane bir iniş. ben ayakta alkışlıyorum

1 Beğeni

Kulaküstü aletlerden sıkılanlar abanabilir ucuzken. Sağlam cihazmış fiyatına göre ses kalitesi mikrofonları vs. iyi he hşşş

https://www.hepsiburada.com/rampage-rm-k35-loyal-kulakici-kulaklik-p-HBV00000Y98HF?magaza=DSM%20Teknoloji

2 Beğeni

Fransa Ligi şampiyonu, Türklerin büyük katkılarıyla Lille oluyor :tr: Adamlar Fransa’ya Türklüğü yayıyor resmen

11 Beğeni

Ve Fransa’da yılın 11’inde hiçbiri yok.

1 Beğeni

Size Türk düşmanlığını anlatamam ama gösterebilirim (Fransa Yılın 11’i)

6 Beğeni
4 Beğeni
1 Beğeni

Anlık mood

2 Beğeni

İyi Dostlar her zaman var olsun. Dora ile buradan tanışmıştık(2-3 gün önce) ve bana doğum günü hediyesi aldı.(Normalde bana hediye alan çok yoktur nasıl bir asosyalsam tabi :smile:) Kendisine çok teşekkür ederim. Vakti geldiğinde bende ona bir doğum günü hediyesi alacağımı buradan kendisine tekrar belirtmek isterim.(Eğer unutmazsam tabi) Tekrardan çok teşekkürler @Dtextreme35

14 Beğeni