Cafe Simülasyon - Sohbet, Muhabbet, Geyik, Gündem

tosla kullanıyorum oyun alırken güzel. Çoğu zaman harcadığının yarısını iade ediyor. Ama mobil ödeme ile toslaya para aktarabiliyor musun bilmiyorum

1 Beğeni

hocam hem papara hem ininal var ama para yükletmesi sıkıntı bana biraz uzak kalıyor mobil ödeme daha rahat oluyordu o yüzden dedim yoksa dediğiniz gibi sanal kart veya ön ödemeli kartlar daha güvenli ve rahat ben biraz üşendiğim için para atmaya gitmiyordum

3-4 sene sonra ancak müdavim oldum :smiley:

1 Beğeni

Dikkat et müdavim rozeti kaybedilebiliyor.

1 Beğeni

1 Beğeni

Arkadaşlar 2 gün önce Win 10 tarafından Nisan ayı için bir toplu güncelleme geldi fakat ondan sonra görev çubuğu düzgün çalışmamaya başladı. İnternette birçok yol var fakat hangisini denersem deneyim hiç biri çalışmadı. Sizce sorunu nasıl çözerim, bir fikri olan var mı?

Bende vardı siz diyince baktım kaybolmus müdavim rozeti neye göre gidiyor tam olarak bilgisi olan var mı ?

( Trust Level 3 – Regular) İngilizce olarak bu şekilde geçiyor.

Güven Seviyesi 3 - Normal (Müdavim)

Müdavimler, topluluğunuzun bel kemiğidir, en aktif okuyuculardır ve aylar hatta yıllar boyunca güvenilir katkıda bulunan kişilerdir. Her zaman yanlarında olduklarından, topluluğu toparlamak ve organize etmek için daha fazla güvenilebilirler.

Seviye 3’e güvenmek için, son 100 gün içinde …

• Günlerin en az% 50’sini ziyaret etmiş olmalı

• En az 10 farklı PM olmayan konuya yanıt vermiş olmalıdır

• Son 100 günde oluşturulan konuların% 25’i görüntülenmiş olmalıdır (500’de sınırlanmıştır)

• Son 100 günde oluşturulan gönderilerin% 25’i okumuş olmalıdır (20.000’de sınırlanmıştır)

• 20 beğeni almış ve 30 beğeni almış olmalı. *

• 5’ten fazla spam veya saldırgan bayrak almamış olmalıdır (her biri için bir moderatör tarafından onaylanmış benzersiz gönderiler ve benzersiz kullanıcılar)

• Son 6 ay içinde askıya alınmamış veya susturulmamış olmalıdır

*Bu beğeniler, minimum sayıda farklı günde (sayının 1 / 5’i), minimum sayıda farklı günde (sayının 1 / 4’ü) olmalıdır. Beğeniler PM’lerden olamaz.

Güven seviyesi 3’e ulaşmak için yukarıdaki kriterlerin tümü doğru olmalıdır.

-Ayrıca, diğer güven seviyelerinin aksine, güven seviyesi 3 statüsünü kaybedebilirsiniz.
-Son 100 gün içinde bu şartların altına düşerseniz, tekrar Üye statüsüne düşeceksiniz.

-Bununla birlikte, sürekli yükselme / indirgeme durumlarından kaçınmak için, Güven Seviyesi 3’ü kazandıktan hemen sonra, rütbe düşürmeyeceğiniz 2 haftalık bir ödemesiz dönem vardır.

Güven düzeyi 3’teki kullanıcılar şunları yapabilir:

• Konuları yeniden sınıflandırın ve yeniden adlandırın

• Yalnızca güven düzeyi 3 ve üstündeki kullanıcılar tarafından görülebilen güvenli bir kategoriye erişin

• Tüm bağlantılarını takip et (otomatik nofollow’u kaldırıyoruz)

• TL0 kullanıcı gönderilerine eklenen TL3 spam bayrakları, gönderiyi hemen gizleyin

• Yeterli çeşitlilikte TL0 kullanıcı gönderilerine eklenen TL3 bayrakları, kullanıcıyı otomatik olarak susturur ve tüm gönderilerini gizler.

• Kendi gönderi wiki’sini oluşturun (yani, herhangi bir TL1 + kullanıcısı tarafından düzenlenebilir)

• Günlük beğenme sınırı 2 kat arttı

• Yöneticiler, site ayarlarında TL3’ü arayarak bu eşikleri değiştirebilir.

1 Beğeni

Arkadaşlar laptoptaki steam hesabımda bulunan oyunları diğer bilgisayarıma kolayca taşımak istiyorum bunun için neler yapabilirim ?

Oyunları yedekleyip tekrardan kurabilirsin. Steam yedekleme yazarsan nasıl yapılacağını bulabilirsin.

1 Beğeni

Steam’i aç.En tepedeki menüden;

Steam > Oyunları Yedekle ve Geri yükle…

2 Beğeni

:smiley:
https://twitter.com/tedaselectricas/status/1388887965535977477

7 Beğeni

Karter F :joy: :joy:

3 Beğeni
2 Beğeni

Sağolun hocam dediğiniz gibi yaptım hallettim Allah razı olsun :smile:

:astonished:

Ekran görüntüsü 2021-05-03 204228

Ben bunu “Çekiliş yarın” diye okumuşum demin kanala geldim yayın yok nerde bu ahali diyordum. En son Adana Limanı’nı Adriana Lima diye okuyarak kafa karışıklığı yaşamıştım. :smiley:

Çekilşi kazanan arkadaşlara tebrikler.

3 Beğeni

Akşam akşam kahkaha attırdınız hocam :laughing:

3 Beğeni

Yanlış okunmaya müsait olduğu için Ekşi’de biri entry açıp trollemiş :smiley:

1 Beğeni

Tüm galaksinin 4 Mayıs Dünya Star Wars Günü kutlu olsun güç sizinle olsun :smile:
#MayThe4thBeWithYou

19 Beğeni