Cafe Simülasyon - Sohbet, Muhabbet, Geyik, Gündem

direksiyon setim için stand aldım, alır almaz n11’deki satıcı beni aradı, direksiyonun var dimi stand alıyosun dedi :smiley:

kim bilir kaç çakal ucuza direksiyon seti alıyorum diye onu alıyor :grinning:

neyse merak ediyorum bakalım nasıl, masada yer kaplıyor diye kolay katlayıp kenara çekebileceğim bir aparat lazımdı. sanırım vites zor takılıyormuş, onu da bi şekilde tutturacağım artık.

3 Beğeni

:crazy_face:

11 Beğeni

Şuan aldın arabayı

Yeni Man vitesimiz gelmiş durumdadır. Emre AYDIN Beye bu konsol için teşekkür ederim sayesinde simülasyon konsolu serimizi tamamladık. Mutlaka almanızı tavsiye ediyorum direksiyon setiniz var ve böyle bir vites setiniz yok ise büyük kayıp bana göre. Özellikle takviyeli aktarma için mükemmel bir çalışma… kendisine tekrar teşekkür ediyorum Tabi Hasan Elmaz Öfkenin de katkıları burada yadsınamaz kendisine teşekkür ederim vesile olduğu için :wink:

8 Beğeni

adamda farming konsolu var :smiley: bende bile yok

3 Beğeni

Sendeki konsollar kimse de yok Hasan :joy:

2 Beğeni

Çok iyi be.

9 Beğeni

amazfit gtr 47mm’de kolunu kaldırınca ekranı açan zımbırtıyı kapatınca pil süresi uçuyor. açınca 10 günlerde gidiyor şarjı.

uyku algılama, 10dkkada bir nabız ölçümü ırt zırt bunlar sürekli açık.

saat düşünenler için fiyatına göre ‘fena değil’ bi alternatif.

1 Beğeni

Boş vakitlerinde eğlenceli bişeyler yapmak isteyenler piano çalsın ama klavyeyle çalsın gerek yok yani para basmaya demi

Şöyle bi site klavyeyle garip oluyor ama ben denedim böyle bişey oldu fakirlik :d

8 Beğeni

Arkadaslar selam,
2021 sezonu 31 Ocakta basliyor. 2S-RC Model olarak 2020 yilindaki basariyi tekrarlamak istiyorum. Destekleriniz icin hesap numarasi dermisim :slight_smile: 2S-RC Model kanalina abone olmanizdir. saygilar.

16 Beğeni

Godzilla vs Kong filminin fragmanı 24 Ocak Pazar günü geleceği konuşuluyor. 26 Martta ise HBO Max ve sinemalarda olması planlanıyor.

geldi benim tutacak.

ilk izlenimlerim

• baya ağır, kaymıyor
  • sıkıştırma yerleri düdük gibi, assettoda ilk gaza geldiğim yerde muhtemelen setupum kayacak (ne kadar sıkıştırsam da öyle)
  • çok küçük bişey değil işiniz bitince sağa sola sıkıştırabileceğiniz cinsten bişeye benzemiyor. Ben gibi remote çalışıyorsanız biraz kısıtlayacak gibi görünüyor.
  • fiyatına çok değer mi bunu akşam oyuna girdikten sonra karar verebilirim

ortadaki demir heel and toe yapmaya uygun görünüyor bu arada, ondan biraz çekiniyordum.

8 Beğeni

hayırlı olsun
bende aynısından var sana zaten anlatmıştım alanda kaydırmak için yer sıkıntısı yoksa itekleye itekleye halledersin yoksa bel ağrısı yaratıyor + bendekini honeycomb için düşünmeye başladım ama taşıyıp kaldırmak zor iş

yine de stand olayı denildiğinde cidden bir şeyler yapmak lazım çünkü o zaman her şey değişecek

bu yıl ortasında muhtemelen sigma migma bir şeyler düşüneceğim

1 Beğeni

Kong kralım her türlü alırda Godzillanin Beam Avantajı var

Karikatür paylaşımı kesinlikle yasaktır.

Aptal karikatürist davalarıyla kimsenin uğraşmasını istemem.

3 Beğeni

:grin:

6 Beğeni

Tabi adamlarda kapı yok, gümrük yok, sıra yok, polisi ilişmez, BAG si kanırtmaz, 50k Euro ya sıfır takım dizerler teşekkür eder. Gelsin yatsın kapıda 3 gün, evrakta bir satır eksik diye 4000 EUR ceza yesin görürüm sonra lifegoals ı :smiley:

12 Beğeni
5 Beğeni

eyvallah :smiley:

denedim bugün, yaldır yaldır sallanıyor ya. ben mi çok abanıyorum anlamadım (ki baya sıktım da ayarlarını). bi ets2’de gerçek kamyon gibi direksiyonu hafif öne yatırmak iyi hissettiriyor.

çok beğenmedim ama mecbur, masada ve odada yer yok direksiyon için.

1 Beğeni
4 Beğeni