Cafe Simülasyon - Sohbet, Muhabbet, Geyik, Gündem

resmen çocuğun kaderini ailesinden çok tır tayin etmiş :smiley:

1 Beğeni

Aklıma hemen bu geldi. Yine Volvo yine Volvo :smile: yan korumalıklara iyi bakın titreye titreye duruyor nasıl bir fren varsa…

Amazing Volvo truck braking - YouTube

2 Beğeni

Tarım fuarındayım afedersiniz hayvan gibi New Holland satılmış,her traktörün üstünde kimlere ne kadar satıldı diye kağıt asmışlar,ortan bakarak diğer traktörler ile karşılaştrma yapılabiliyor.

bir zamanların sokak aralarında süt satanların,meyve sebze satanların,tüpcülerin gözdesi
çarpık bacaklı skoda :grinning: bu model ile türkiyeye giriş yapmıştı sessizce

o günleri yaşıyanlara selam olsun

1 Beğeni

Elon Musk reis neden mi geldi !

bizde de bundan vardı evveliyatında.

skoda trabant 120l
1100 cc arkadan boksör motor lanet illet birşeydi

Edit: özelliklerini yanlış hatırlıyor da olabilirim

2 Beğeni

Teslanın tırı perşembe geliyomuş.

Sanırım No:70’in yapımcılarından yeni bir oyun/dlc geliyor olabilir.
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=708085169380688&id=299857066870169

Umarım No:70’de yaptıkları hataları bunda da yapmazlar.

The Bell

Kapak fotoğraflarını “TheBell” yazan bir görsel ile değiştirdiler.

Eğer ki bahsettikleri No:70’in ücretsiz hikaye eklentilerinden ise ilk indirimlerde oyunu alabilirim.

bundan alıp kardeş bu omsi 2’de kasıyor diye para iadesi istemek lazım

@frk.rby Faruk’ta daha üst seviyesi var denedi mi acaba?

1 Beğeni

Gtx1050ti ve 1050 arasında gözle görülebilecek bir performans farkı var mı? Aralarında yaklaşık 300 tl oynuyorda. :neutral_face:

Bende gram kasma olayı yok. gtx1080 li versiyonu var. çok memnunum.

kanka ben 1070 li denemedim. direk 1080 kullanıyorum. çok memnunum. önc ki laptopumda monster abra idi. gtx860m vardı ve ondan da çok memnun kalmıştım. monster iyidir iyi. pişman etmez. :wink: hem teknik servisleri de çok ilgili müşterileriyle. içiniz rahat olsun.

Autobahn police simulator 2 önsiparişe açılmış.

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1798634263542400&id=141208895951620

911 operatör oyunu android kullanıcıları için çıkış yaptı. @HasanOfke abi böyle simülasyon haberleri için bir yer şart :slightly_frowning_face:

Ayrıca steam için yakında gelecekmiş.

1 Beğeni

oyun oynarken veya hasan canlı yayında konuşup kafa karıştırırken :joy: karnınız acıkıyor hızlı cözüm arıyorsanız çözüm bende simulasyon parkcılar.:joy:

bu kutu varya bu kutu aslında sizin yemek tabagınız.suyu kaynat sonra bu kutuyu ac yarıya kadar sıcak su koy,sonra kapa,5 dakka bekle ve sonuc makarna hazır :ok_hand: yedin bitti kutuyu cöpe at birde tabakla ugraşma.

sponsor işi dermişim :joy:
şaka bir yana tavsiye ederim 1 yıldır afiyetle yiyorum,domates soslu ve acı dometes soslu olanı güzel.
migrosta 3.5tl

2 Beğeni