Cafe Simülasyon - Sohbet, Muhabbet, Geyik, Gündem

Affet :pensive:

sinirim bozuldu ya sksksjsjsk

Bir kez daha hatırlamış olalım :slightly_frowning_face:

2 Beğeni

1/43 mü koleksiyon ? :slight_smile:

1/18 :slightly_smiling_face: @feelgood_inc

Twitch Sağolsun Ablam güldürdü ya :smiley:

2018’in 3. çeyreğinde çıkacak galeri yonetecegimiz bir oyun .ilgimi çekti açıkçası…

1 Beğeni

Kafanıza uzay istasyonu parçası düşebilir, dikkat edin…

Ben de bi ara 1/18 koleksiyonuna başlamıştım, ama belli bir konuda gidemedim. hot rod, bmw ve subaru’lu 20 araçlık bi koleksiyonum vardı; üniversiteye başlayınca koyacak vitrinim bile yok + çok pahalandı. kyosho bmw’lerden devam edecektim.

malesef alım güçü düştü insanların,eskiden 2-3 günde bir insanlar model alır paylaşırdı,şuan koleksiyonu bozup elden cıkartıyor. bende tema sürekli degişti 15 yıl içinde anca düzene girdim,sevdigim markanın limitli özel versiyonlarını alıyorum onlarda malesef aşırı pahalı,nadir olunca bulması zor iyiki diye avutuyorum kendimi, en son aldıgım yeşil 550 euro işin içinden cıkılacak gibi degil. :slightly_smiling_face:

550 euro what ? :fearful:

bunlar en üst seviye diecast üstüne birde limitli seri olunca fiyat dahada artıyor.:slightly_smiling_face:
örnek = bendeki yeşilin alt kısmı siyah italyan gercek deri üstününe gercek karbon fiber sergi standı mevcut.
renk ise gercek araba boyası bu en üst opsiyon şimdi 550,1-2 sene sonra 1.200 euro bulursan oda :slightly_smiling_face:
birkac örnek

Bence ayrı bir konuya geçin sevenler de gelir :slight_smile:

uyumayan varmı

arkadaşın hafta sonu ugraşmalık canavarı bitmeye yakınmış,taze foto :heart_eyes:

6 ay önce parca olarak duruyordu,bravo

2 Beğeni

yıl 1928 ilk katlı otopark mühendisligi

1 Beğeni

Cidden güzel otopark sistemleri var .

:eyes:

4 Beğeni

fh frene basmasa
WASTED

çocuğun ailesinin volvo mühendislerini bulması lazım

2 Beğeni