Cafe Simülasyon - Sohbet, Muhabbet, Geyik, Gündem

üzülme be bilal reis

11 Beğeni

Dakika 21 den sonra her an kafanıza roket düşebilir veya çevrede füze rampası belirebilir… :smiley:

5 Beğeni

Müthiş bir şey ya

9 Beğeni

Ben abonesiyim bunun. Bunun yüzünden scania kullanıyorum. Ets 2 yi gerçekçi oynamamın sebebide Yusuf yiğit gölbaş tır. :smile:

3 Beğeni

Bunun gittiği yolları Scs veya Promods yapsa keşke. Çok istiyorum Norveç’in kuzeyindeki bölgelerde sürmeyi. Birde Evr sesi olacak harika olur. Hayaller Kuzey iskandinavya, hayatlar Calais rework :smiley: Evr de Nextgen Scania seslerini güncellemedi gitti o da bir ayrı konu :smile:

5 Beğeni

Eğitim bakanından sağlık bakanına, hazine bakanından tarım bakanına hatta cumhurbaşkanının oğlu bile yemin ederim bizimle dalga geçiyor. Eskiden liyakat, mantık arardık şimdi en ufak bir utanma kırıntısı arıyoruz. :confused:

2 Beğeni

bu ara çok git-gel yaptılar.

1 Beğeni

Allah belasını versin bu 2004 yükseltmesinin. Yüklediğim güne lanet ediyorum. Hem yüklerken 5 saat esir etti bilgisayarı hem de her gün bir kere donduruyor 2 senelik bilgisayarı. Ulan bi işi de adam gibi olsun artık şu Microsoft’un.

1 Beğeni

Sorun değil be reis, sen de yaa hak deyip fırlatırsın bi ok onun yerine…

ben de sistem geri yüklemeden 1909 a geri döndüm, maalesef bir frumda yazmışlardı:

“microsoft, yeni sistemler ve pc ler için bilerek güncelleme yayınlayıp pc leri bozuyor” diye.
inanmıyor değilim

Doğru, yıllardır böyle. Eskiden Windows 7 kullananlara kızıyordum ama şimdi hak veriyorum. Çekilmez bu eziyet ya. İşletim sistemleri satılsın diye güncellemeyle PC bozulur mu, bu ne vicdansızlık?

Ben buraya football manager ile ilgili konu açmayı düşünüyorum oynayan var mı açayım mı

Hepsi lacivertin tonları…

2 Beğeni

Açarsan kütüphanede fm20 var bu vesileyle başlayabilirim belki, hem oyunu da öğrenmiş olurum

Açayım o zaman

Temsa satılmış diyorlar

1 Beğeni

90 lı yıllar… sokakta çocukluğumuzu yaşıyorduk doyasıya… taso, bilye, uzun eşek, birdirbir, kibrit kağıdı, sporcu kağıdı, fırıldak çevirmece vs vs vs…
piley siteyşınmıymış… pehh… öyle bişeyimiz yoktu…
sonra büyüdük, ülkeyi fırıldak çevirir gibi yönetenlerin çağında yaşar olduk…
ya bu zatın ekonomi bakanı olma ihtimali?
belki de ihtimal değil, sıradadır kendileri?
yazık ülkeme…
ferdi tayfur der ya, ah bir çocuk olsaydım…
keşke…

7 Beğeni

%50’si Yine Sabancı %50’si Skoda Transportation alt iştiraki satın aldı…

1 Beğeni

:sos: :sos: :sos: :sos:

1 Beğeni

%50 Düşük fakat %50 kalması iyi bir durum.