Cafe Simülasyon - Sohbet, Muhabbet, Geyik, Gündem

Gençler aklıma takılan önemli bir soru var. Şimdi ben 2 yıl önce Microsoft Store üzerinden Forza Horizon 4 (PC) satın aldım, oynuyorum ve çok ilerlemem ve param var. Şimdi soru şu. Ben Xbox One S almayı düşüyorum ve aynı Xbox hesabımı oraya da gireceğim. Xbox için de Forza Horizon 4 almayı düşünüyorum. Şimdi asıl soru şu; PC’deki araçlarım, param, ilerlemem, seviyem bire bir Xbox’a aktarılacak mı?

1 Beğeni

aynı hesapla girersen sorun olmaz. https://forums.forzamotorsport.net/turn10_postst154353_SAVE-DATA-FROM-XBOX-ONE-TO-PC.aspx burada pc için belirtmişler. xbox için de aşağı yukarı böyle.

1 Beğeni

Xbox için Horizon 4 almana gerek yok zaten daha önce almışsın. Çapraz platform olduğu için sorun yok yeterki hesap aynı olsun.

3 Beğeni

Sizin yazdıklarınız sadece göruş gercekler malesef degil… kimse zaten turkiye yi takmiyor takmaz da senin ne ekonomik gucun ne stratejik gücün ne egitim gücün varken kimseye kafa tutamazsin kılıç kusananın devri biteli hayli zaman oldu artık devir egitim teknoloji devri
turkiye kendisini her zaman isin icinde göstermek icin uğrasti nerde birsey olsa turkiye kendini orada gosterip isin icine gjrmeye calisti yok onla savasiyor yok bunla savasiyor ya daha kendisine bakamayan bir ulke baskasina mi bakacak kendi sorununu cozemeyen baskalarının sorununu mu cozecek…
Pkk olmasaydi tsk bu kadar güclenirmiydi tabiki de hayir turkiyenin disardan bi tehditi olmasaydi tsk envarterini nasil bosaltip da milli gelirin %51 ini alabilecekti… bu kadar yildir kendi ulkesi icindeki bildigi kamplara bile dokunmayan ulke sinir otesi harekatla pkk bitirecek hikayesi yapıyor… avrupaya bin ton bok atariz ama turist gelmiyor diye de yakınıriz… kimse bu ulke guzel diye gelmiyor egerki paralar birim olarak esit olsaydi kimse gelmezdi turkiyeye…
cunku degersiz bir paramiz oldugu icin adamlar 1000 euro ile 1 ay tatil yapip basip gidiyorlar…

15 temmuz diye bir oyun oynadilar kurtulus savasindan daha da muhtesem geri donus diye her yil kutluyorlar yerseniz…

Madem 15 temmuz olayi gercek ve amerika bunlari geri vermiyor niye hala ticaret yapiyosun niye hala agizlarinın icine bakiyosun cünku sıkar laf etmek cünku degersisiz cünku hic bir ulkeye yaptirim uygulayabilecek kadar kendisine yeten bir ulke degiliz…

oturdugum apartman arap dolu nereye baksam arap nereye baksam suriyeli her yeri araplara sattilar kendi milletine 1 kurus vermez suriyeliye tomar tomar verdi…
Kendi milleti aclikla ugrassin

İsin özü küçük bir ornek ile verecek olursak bir baba cocuguna bakmayip elin cocuguna firsat verirse yada bir baba ailesine bakmayip disarda baska hayat yasarsa o aile dagilir… iste turkiye suan bu konumda

Turkiye refaha kavuşmadan halkı bir olmaz… refah icin de disa bagimlilik bitirilip uretim yapilmali egitim gelistirilmeli diplomali cahil yetistirmek bir cözüm degil…

12 Beğeni

Siteden okuduğum kadarıyla Lowbed’leri alabileceğiz demektir. Bu hem ETS2 1.39 sürümünde olacak (belki Iberia ile birlikte eklenir bu özellik), hem de ATS 1.39 sürümünde olacak (belki Colorado ile birlikte eklenir bu özellik).

1 Beğeni

Amman dikkat patron. Bu yorumun için seni de tutuklamasınlar. Malum bu ülkede doğruları söylemek suç. Ya terörist ilan edilirsin, ya da vatan haini. Tıpkı gazetecilere yaptıkları gibi.

6 Beğeni

Oda dogru :))

3 Beğeni

:face_with_hand_over_mouth:

3 Beğeni

hepsi ekmeğinin peşinde, Trakya’ya ceketini assa %50 oyu var, muhalefetin rte’si.

2 Beğeni
2 Beğeni

Bağlaç olan da’yı ayrı yazmadın diye oda TV ile ilgini araştıracaklar bence.

2 Beğeni

@furkan Gecen de benim yazima takilmistin yanlis hatirlamiyorsam.
tdk da falan gorev yapiyorsun galiba telefondan yazinca bu kadar oluyor takilma de da ya bu kadar cok gerek yok burada…

5 Beğeni

Bence orada minik bir espri var hani odatv olayları falan bi’ güldürü. Bu kadar ciddiyetle yaklaşmaya pek gerek yok burada

1 Beğeni

https://twitter.com/i/status/1308695348945313794

adam olsun diye gönderdikleri :smiley: bunlar

lan biz gitseydik demek ki ülke suriye’den beter olacaktı neyse yine akıllı adammış bu kararı veren de

2 Beğeni

@blackmoon yorumlarına sonuna kadar katılıyorum.
Yaklaşık 2.5 3 Aydır Kuşadası’ndayım ortalık Bulgar plakalı araba, otobüs kaynıyor.
Birkaç yıl öncesine kadar bizim insanımız Burgaz’da, Varna’da, Ahyolu’nda alternatif olarak tatil yaparken şimdi tam tersi onlar Ege’nin tatil yerleşimlerine geliyor.
Ha bu arada hatırlatayım 1 Bulgar Levası 4.60.

5 Beğeni

Adamların işine geliyor burda kalmak, adam 1 Levaya 1 su alıyorsa Türkiye’de 4 tane su alıyor yani :smiley: Ne diyebiliriz ki…

3 Beğeni

dolareuro

damat her zaman haklı çıkıyor

işbankası döviz hesabımda aylardır duran 1 dolar 1 euro durduğu yerde değerleniyor :smiley:

7 Beğeni

5 Beğeni

önceden paralı ingilizler gelirdi. ciddi paralar harcar hatta ev alırdı. Özellikle son 5 yıldır sırplar, çekler, bulgarlar ve irlandalılar geliyor. fastfood büfelerinde ucuza yemek yiyip iki üç bira açıp küçük pansiyon otellerde kalıyorlar.

3 Beğeni

Azıcık konuyu değiştirelim :pray:

Mercedes Benz MP5 Editon1 dan sonra Editon2 serisini tanıttı.
Ocak 2021 de piyasaya sürülecek olan sadece 400 adetlik sınırlı satış.

Bizler daha Actrosun 2014 teki modeli kullanalım. :stuck_out_tongue_winking_eye:

7 Beğeni