Cafe Simülasyon - Sohbet, Muhabbet, Geyik, Gündem

ne sihir var kardesim su aracta be

Daha doğrusu tanıtım için para var diyelim hep gündemde
Hoş biz beleşe yaptık :rofl:

2 Beğeni

olacak o kadar pr yoksa bu arac buyuk arge bosuna gider.

1 Beğeni

bu videoyu fmax içinde çekseydi daha iyi pr olurmuş.

ford daha yerli firmalara filo satamadı, şirketler t-range tercih ediyor, küçük şirketler ve kişiler daha 10 yıl axor kullanır.

Arkadaslar selam. En son fotograf ekledigimde bir sonraki amacim aks kaldirma ve bunu yaninda led ile gostermesi olabilir demistim ve az once denemesini yaptim. simdilik hersey yolunda calisiyor. anahtar asagi konumdayken kirmizi yaniyor, aksi kaldirinca yani anahtar yukari konuma getirilince yesil isik yaniyor ve tekrar anahtari indirince aksta iniyor.

13 Beğeni

Çalışmalarınızda başarılar, çok hoş olmuş
Işıkların üstüne şeffaf stickerlar ekleseniz nasıl olur acaba. Işığın şiddetini bozmayacak şekilde böylece neyin ne olduğu daha anlaşılır olur ve gerçekciliğe bir adım daha yaklaşırsınız.

ets2_20191111_235228_00

2 Beğeni

Aklima geldi de ne yalan soyleyim simdi :slightly_smiling_face: usengeclikten ugrasmadim. Ama yapabilirim. Cokta iyi olur hani. Sorun aslinda soyle. Nezaman oyun oynasam tus takimlarini neden hala yapmiyorun diye kendi kendime soyleniyorum. Yapmaya baslayincada ya bitsede oyun oynasam diye dusunmeye basliyorum. Anliyacagin yavas yavas olacak insallah. Bu arada bir sonraki asamada ise iki anahtar daha eklemek istiyorum. Neden ve nicin bilmiyorum. Ama buluruz birseyler. Ve daha sonrasinda 5-6 tane buton eklemek istiyorum. Butonlari ozellikle Tourist bus simulator de kullanmayi planliyorum. Bunlarida yapinca artik kabinimiz neredeyse bitmis olur ve oyun videosu falan cekebilirim.

3 Beğeni

Anahtarların içindeki sistemi daha büyük bir nesneye entegre edebiliyorsanız en freni animasyonu için kullanılabilir ?

türkiye’de yerli firmalara ve şahıslara gelene kadar rusya ve doğu avrupa’ya satar bence. 7 kız kardeş dışında marka arayanlar için en iyi seçenek.

1 Beğeni

ablamızın f-max’te gözü kaldı ya, harbiden bi sihir var bu makinede

1 Beğeni

Tavsiye ederim :slightly_smiling_face:

Ads%C4%B1z

1 Beğeni

en azından dhye göre daha performanslı bir yer :smiley:

1 Beğeni

Zaten normalde kurulu da bir katkımız olsun diye simuşta kapatmıştım. :smiley:

yuh

3 Beğeni

şu oyun motorunun suyunu çıkardılar ama playway akıllı hamle yaptı, kendi geliştirdiği veya yayınladığı oyunlar diğer rakiplerinden daha iyi.

şu an steelseries rival 310nu kırmamak için zor duruyorum çift tıklama şeyliği iyice zıvanadan çıktı gidip 60tlye jamesdonkey alacam yeter bıktım

1 Beğeni

ohh parçaladım fareyi rahatım artık :blush:

2 Beğeni

20tl’ye bimden aldığım logitech mause 10 sene sonra bozuldu, logi al.

edit: oyuncu mause parasıyla kurbanda büyük baş hisse alınıyor vazgeçtim, benim aldığım basit olan bile 60tl olmuş.

1 Beğeni

Lpgitech M90 hâla 20tl. (belki 30 omuştur) ve banamısın demedi daha.

1 Beğeni