Cafe Simülasyon - Sohbet, Muhabbet, Geyik, Gündem

Nasıl daha fazla sevebiliriz demişler galiba…

telefona otobüs simülasyonunu kurdum da yardım alacağım konularda buradaki konuya mı yazayım yoksa özel konu var mı?

İkinci defa pedal sorunu başıma geldi. Ulan logitech… Bu sefer kendim söküp yapacağım. Belkide vidyosunu çekerim halledebilirsem de koyarım… Kendi kendine gaza basıyor. Sıkıntı büyük

O oyun ayarlarındanda düzelebilir diye düşünüyorum

Yok abi sensörlerle ilgili bi durum. Tozlanıyor bir süre kullandıktan sonra. Temizleyince düzeliyor.

pedalları çok hor kullandım hatta zaten fren pedalındaki silgiyi çıkarmak için sökmüştüm ama hiç böyle bir sıkıntı yaşamadım senin olayın tamamiyle sorunlu yenisini göndersinler sensör mensör neyse bozuk

Logitech’den bahsetmişken sorayım dedim, Logitech hesabıma giremiyorum sizler girebiliyor musunuz?

E-mail ve şifremi yazıyorum yanlış diyor, yeni şifre istiyorum bu kez de e-mail adresi tanınmıyor diyor. Logitech yetkililerine yazdım onlar da sitede çalışmalar var diyor niyeyse 1 aydır bitmedi. 3 tane ürünüm kayıtlıydı hesapta.

twitter’dan etiketleyerek sor bence
en uyuz olduğum şey zaten aldığımız bu ürünlerin sitelerdeki hesaplarıdır nefret ediyorum

Söküp baktıktan sonra düzeldi. Zaten bu gelen set 2. :joy:

Önce mail olarak irtibata geçtim sonuç alamadım 1 ay sonra falan Twitter’da mention attım DM’den ulaştılar ama yine aynı şeyi yazıyorlar çerezleri temizlememi falan söylüyorlar. Sanki hesap silinmiş gibi.

Valla ben 3 hafta gibi bir sürede direksiyon setinin sıfırını evime ulaştırmalarını sağladım bu senin yaklaşımına bağlı da olabilir. Sitede bakım var mı bilmiyorum ama 1 ay gecikme yaşaman orayı boş bırakmandan dolayı olabilir sürekli baskı vericeksin anında geri vites yapıyorlar.

Şimdilik değişimde olan ürünüm yok da, Logitech hesabıma giremediğimi farkettim, orada kayıt ettiğim garantisi devam eden ürünler vardı kaldılar öyle. :sweat_smile:

1 Beğeni

Esenler Otogarının da kapatılıp taşınma süreci başladı (tabi bugün lak diye kapanmayacak yavaş yavaş). ECS de görmek isteyenlerin gözü yaşlı ama İstanbul tümöründen kurtulacak inşallah :slight_smile:

1 Beğeni

Allah’ın belası yer…

1 Beğeni

Beyler bana bitmiş dizi tavsiye versenize, türü fark etmez.

10 bölüm felandı sanırsam mini dizi bodyguard

Ezel ! Tuncel Kurtiz için bile izlenir.

Sons of Anarchy öneririm. Çete savaşları, harley motor, seks her şey var. :smiley:

Bodyguard bitmemiş dizi diye biliyorum.

Ezel’i yeni bitirdim herkes Ramiz ve Ezel’i övüyor ama Kenan davasında haklı Cengiz Ezel’den daha çok aşıktı popülizm işte.

Sons Of Anarchy ilk 3 bölümü indirdim sararsa devam ederim.

:joy:

2 Beğeni