Cafe Simülasyon - Sohbet, Muhabbet, Geyik, Gündem

Oh be, duyurulanı bir yıldan fazla oldu hala yarım yamalak getiriyorlar ama. Valve, üzüyorsun bizi.

Artık şu milattan once kalma tasarimı görmemek için oyuna girmemeye baslayacağım , gelmeli hemen!

Kontrolcüm rahat 3 seneyi doldurmuştur Fifa falan derken malum tuşlar göçtü bunlar kullanıcı hatasına girer diye düşünmüştüm :sweat_smile:

Neyse ki Logitech M170 Mouse var garantisi 1 sene daha devam ediyorken ilgili yetkililere iletişime geçeyim bakalım yenisini gönderirler inş. :smile:

1 Like

Benim vites gelmiş bugün. İşten çıkınca bakacağım :joy: eskiside satılık :thinking:

Hayırlı olsun güle güle sürün :smiley:

Benim başvuruma bugün döndüler, verdiğim NO’ya göre kontrolcümün garantisi bitik olduğunu söylediler. 7-8 ay önce yazsaydım yepyeni yollayacaklardı bende kafa yok işte. :man_facepalming:t3:

1 Like

Scania Fabrikasını görmek isteyenlere.

3 Likes
2 Likes
1 Like

Ramazan biteli 2 hafta oluyor neredeyse, profil resmim yeniden sizlerle :smiley:

1 Like

bugün direksiyonu standından söktüm artık masaya tutturarak kullanıcam yapacak bir şey yok rahat edemiyorum hızlı girip oynayamıyorum sıkıntı yaşıyorum :smiley:

1 Like

Çılgın seni seni :smiley:

1 Like

f35

Projeden desteği çekecek g.t yok o kişi de şu anda türkiyenin f35den başka alternatifi yok. Sadece saab firması var gibi diyebiliriz onlar da grippen’i hayatta satmazlar.

ETS 2’ye gelsin. :crazy_face:

3 Likes

850 liraya tertemiz vitesli set g29 aldım. Sadece geri vitese geçmiyor. Bastırsan da 6.vites oluyor. Çok da dert değil bence. Alırım bi h.o :smiley:

Yardımlarınız için hepinize teşekkürler @HasanOfke @SuvariGame_Furkan @YigitE

4 Likes

Hayırlı olsun

1 Like

garipmiş söküp bir bak istersen vites bir şekilde değişir yenisini de alırsın ya da yapılabilir
hayırlı olsun

1 Like

Sağolun, darısı henüz alamamış arkadaşlara. Hiç anlamam elektronikten açmamak en iyisi şimdilik bir tuşa atayıp kullanacağım geri vitesi. Belki ilerde tamire veririm ya da yenisini bulurum.

1 Like

ve sonunda yayınlandı

9 Likes

evet derbiye saniyelerrr kalddııı

1 Like