Cafe Simülasyon - Sohbet, Muhabbet, Geyik, Gündem

hocam benim pc özellikleri böyle masaüstü olarak pc1 pc3

ilk cıktıgı gün aldım. konusu kaya off-road’u (kayalara tırmanma ve ilerleme)

cıktıgı günden yılbaşı ayına kadar hiçbirşey yapmadı.
fizik tabanlı diyor ama neyin fizigi uzay? hasar yok,3 arac vardı biri yok oldu. (araclar suzuki samurai ve piikap)

bu oyun indirimde alınır anca.

ultra off-road simulator alaskan 2019 bekliyorum o biraz daha ciddi duruyor,hasar var,mevsim var,dinamik arazi var.
(arac listesi defender 90,jeep willys,toyota 4runner)

Dünya üzerinde 3.9 milyar dolar pazar payı bulunan kenevirden 100 milyar dolar ihracat yapacağız diyen Sabah gazetesi mi yapmış bu haberi? Güzelmiş…

biraz bakındım oyunda yakıt,yemek,hasar,alet yönetimi varmış.

kamp yerini bulmaya çalıştıgımız zamana dayalı bir oyun. (yarış degil)
çıkınca çökeriz :slightly_smiling_face:

yapımcı atarlı

People come to me and say 'Meh, another Car Game ".
Oh yeah? I dare you to finish a level. Any level. I double dare you wonkypacker.
You know what’s ‘a car game’? Mario Carts.
Ultra Off-Road? That’s ‘THE Car Game’.
Know the difference.

PlayWay, Krakow’da Freemind diye bir stüdyo daha kurdu. Borsaya bildirmiş. Bu stüdyonun amacı Życie Rolnika”i(aslında bir dergi adı) Çiftçinin Hayatı ile Russian Roads isimli projeleri üretmek olacakmış. Özetle bir yerlerde bir çiftçilik simülasyonu geliştiriyorlardı ancak başka bir stüdyo daha benzer bir şey üretmeye başlayacak ancak bu nasıl bir oyun olur bilemiyorum. Russian Roads ile basbaya bir kamyon simülatörü olacak :smiley:

http://www.diken.com.tr/konkordato-yetmedi-57-yillik-pamukkale-resmen-iflas-etti/

evet meydan tamamen mafyaların elinde :smiley:

Pamukkale de gitti vay be ulan nasil bir durum bu batan batana her sektör de

Konkordato da artık herkesin borclarini azaltma yolu oldu ama genelde nedense konkordato yapilan firmalara bakiyosun harbiden batmis firmalar degil borcunu odeyebilecek ama ve devlet tarafindan kurtariliyorlar ama ondan degilsen borcunu bile yapilandirmazlar batar gidersin…pamukkalenin kalmasina izin vermediklerine gore yakinda bir firma acilir o zaman yeni badem biyiklilardan demektir…

Pamukkale gerçekten iyi ve kaliteli bir firmaydı, üzücü oldu :frowning:

Hayırlı Cumalar…

Yav bu YouTube’daki ETS 2 videoları ne olacak böyle? Kızanları yemlemekten başka bir şey değil. Birileri parayı götürürken beyninizi sömürüyorlar. Aynı Türkiye siyaseti gibi :smiley:

bir anda ortaya attıgın,38 dakka 49 saniye çektigin ‘Euro Coach Simulator Analizi! Ne zaman çıkacak? Nasıl olacak?’ videosu neye hizmet ediyorsa o videolar’da ona hizmet ediyor niye şaşırıyorsun cicim :kissing_closed_eyes:

benim anlattığım her şey mantıklı ve resmi açıklamalara dayalı :slight_smile: olmayan bir şey yok

ortada fol yok yumurta yok iken 38 dakka laf geveliyorsan ya dogal gaz faturası çok geldi yada elektirik.
bırak bu işleri cicim :kissing_heart:

:smiley: nasıl yani? videonun sıkıntısı da o gösterecek paylaşacak çok bişey yok ona rağmen merak edilen bir sürü konu var ve sadece ecs yok

Bu cehalet küpü şahsiyet bir dönem Milli Eğitim Bakanlığı yaptı!

Bunlara ne demeli? Yanmaz kefen satın alanlarla bu kitabı satın alanların arasında ne fark var?

İşin özü cehalet her yerde kol geziyor!

yapımcı 15 -25 dolar arası fiyattan bahsediyor. bende diyorumki oştttttttt.

yeni yıla gireli bayagı oldu ama sonunda geldi tombalak dün taze taze.

2 mercedes 1 tiguan verdim doymadı dahada ver dedi namussuz.
böylece bu defterde kapandı artık.

bu konuyu ayırdı #2260

A post was merged into an existing topic: TruckersMP - ETS2&ATSMP [Ana Konu]