Cafe Simülasyon - Sohbet, Muhabbet, Geyik, Gündem

ikinci dozdan sonra anlarız onu :smiley:

1 Beğeni

Windows 11 başlat menüsü sola alınabiliyor.

2 Beğeni

Sabır nedir

7 Beğeni

Az önce cam açık yayılıyodum salonda, normalde de uçak geçer de felaket bi uçak sesi geldi. dedim va bi uçak düşüyo heralde ya da concorde falan geçiyor :smiley: camdan sarkayım da izleyim dedim, harbi büyük bir uçakmış

yaklaşmışım aslında gürültü bakımından :smiley:

Ilyushin Il-76TD geçen uçak

sesi öyle böyle fazla değil

edit: mal bundan

10 Beğeni

bağımlısı olduk

6 Beğeni

ne uçak be, ilk defa duyunca insan düşüyor sanıyor, bizim buradan bir daha geçmedi.

3 Beğeni

Bu çektiğim fotoğrafı paylaşmak istedim, parkta kurallara uygunsa günlük hayattan kendi çektiğimiz doğa vb manzaralı fotoğrafları paylaşabileceğimiz bir konu açılmasını isterim.

iPhone 7 ile çekilmiştir

18 Beğeni

Rusya artık elindeki Il-76’ları yükseltmeye başladı. Motorları da daha sessiz. Diğer eski Sovyet ülkeleri hâlâ ilk modelleri kullanıyorlar. Çığlık atar gibi sesi vardı değil mi? :smiley: sevdiğim bir model ama sesi çok işte. Aslında sesi onun karakteristik özelliği.

6 Beğeni

yüksek frekansta çığlık atar gibi, daha ziyade 50 tane v12 f1 yan yana gazlıyomuş gibi arkadan da bas efekti geliyo gibi :smiley: :smiley: anlatamadım ama öyle böyle bi sesi yok. burada binalardan yankı da çok oluyo zaten iyice katladı o sesi . 737lerin sesi vızıltı gibi geliyor bunun yanında

5 Beğeni

Çok eskiler, çok çirkinler ama nedense çok hoşuma gidiyor Ilyushin uçakları. :smiley: Dünya gözüyle bir çok kez gördüm ama uçarken hiç göremedim.

4 Beğeni

forzaya ss atacaz sohbetten atamıyoruz :smiley:

3 Beğeni

Nein nein enischte pirzola pişmemiş :man_juggling: :lying_face: sakın gelmeyin dostlar biz almanyada yaşıyor :de: her gün et :meat_on_bone: artık bıktı ama burda ekmek pahalı :sweat_smile: çok ekmek alamıyoz hep et nein yani ficke :nerd_face: dein mutter, sie lieght mein armen…biz kıskanıyoz sizi hepimiz GUT :pensive: olduk keşke VATANIMIZDA OLSAK GURBETTE OLMAK ÇOK ZOR JA? :sob: HALLO OPERATOR ICH WÜRDE EINEN…

6 Beğeni

türkiye cennet yiğenim (!)

4 Beğeni

krone

krone

8 Beğeni

krone adam mıdır?

1 Beğeni

adam madam degildir hocam

3 Beğeni

sohbet muhabbet geyik diye buraya yazıyorum

Mod desteği fixlenmeden önce çoğu kişi ben dahil modlu bir şekilde convoy mp oynadık ve neredeyse oynayanların %70 i otobüs modu ile oynadı. Ben şunu anladım topluluk olarak otobüse açız harbiden toplu bi şekilde otobüs sürmeye açız scs convoy mp destekli ecs çıkarsada oynasak :d

6 Beğeni

Neden Krone’dan önce Schmitz seçiyorum görüyorsunuz anlatmaya gerek yok. :joy: :thinking:

4 Beğeni

Schmitz adamdır nokta!

1 Beğeni

Adamlığından geçtim yakıt değerlerinde bile 1-2 puan fark atıyor. Daha az yakıtırıyor. Hem modifikasyona’da yatkın bir dorse. Ağırlık olarak da Krone’dan daha hafif bir dorse. O yüzden tonaj meselesinde de olumlu karşılıyor.

1 Beğeni