Cafe Simülasyon - Sohbet, Muhabbet, Geyik, Gündem

Utah’ı görünce buraya da atayım dedim.

A 380 iniş videosu

1 Beğeni

Şimdiye kadarki en sağlam emülatör bu herhalde çok iyi çalışıyor

4 Beğeni

İndirmeye çalışmıştım daha girişte donmalar başlamıştı söverek silmiştim :smiley:

Ben ilk kez deniyorum şu an gayet güzel çalışıyor sen kötü sürüme denk gelmiş olabilirsin :smiley: Yani ne diyeyim temiz iş yapmış adamlar her şey gayet makul sade ve anlaşılır

1 Beğeni
5 Beğeni

15 Beğeni

ıyyyy şimdi klasik sorular başlayacak mı böyle basit bir şey için?
ya da tek bir modla çözülebilecek bir olay için?

yalnız tanker çok iyi be

2 Beğeni

Bence moda gerek yok scs en yakın zamanda getirir.Malum scania ile…:no_mouth::upside_down_face:

Kurlar2

1 Beğeni

ahaha nerede kalmıştık :smiley:

Daha artmasın ya zaten yükseldiği kadar yükselmiş böyle işin …

20 gün sonra…
Sterlin10

2 Beğeni

image

6 Beğeni

Yarın Western-Star var ondan sonrada Volvo 800 HP motoru sunar :smiley:

MEB bursuyla yurdışında yüksek lisans ve doktora eğitimi için mülakata kabul alan 6 kişiden biri oldum. 6 kişiden de 2 kişiyi seçip gönderecekler. Torpil dönmezse mülakatı geçerim diye düşünüyorum ama işin en boktan yanı, gönderecekleri kişi için iki kefil istiyorlar ve bu kefillerin ABD için 165.000 dolara, İngiltere için 105.000 sterline imza atması gerekiyor. Türk lirasıyla 1 milyonu geçen bu miktarlara imza atacak ne akraba ne dost var…

16 Beğeni

Tebrik ederim.
YLSY Bursu değil mi? Ve de sormamda sakınca yoksa bölüm nedir acaba?

1 Beğeni

Tebrikler :pray:

1 Beğeni

@anon68378737 Teşekkürler. Evet YLSY bursu. Hacettepe’de Tarih ve Sanat Tarihi bölümlerini ikincilikle bitirdim. Gidebilirsem müzecilik üzerine çalışmak için gideceğim. Gidemezsem yine yüksek lisans-doktora yapacağım ama sonrasında akademik hedefime ulaşabilir miyim orası meçhul. Eğer bu burstan faydalanabilirsem ülkeye döndüğümde kadrom hazır olmuş olacak.

@EmirAkcaman Teşekkür ettim :smiley:

3 Beğeni