Cafe Simülasyon - Sohbet, Muhabbet, Geyik, Gündem

katilin mekanını gösterip bundan sonra gitmeyelim yazıyorlar, 20 sene önce olsaydı o mekan şu an alev alev yanıyor olurdu, özgür medya ayağına insanları uyuşturdular.

1 Beğeni

Ne düşünüyorsunuz.

2 Beğeni

Oyun bende yok ama ücretsiz olması ve steamden kaldırılması kötü oldu. Bedavaya oynayıp hilelerle, toxic gamerlarla oynamaktansa zamanında iyi bir indirimde alıp zevkle oynamayı isterdim.

5 Beğeni

Oynayan kitlesi iyi diye biliyorum. Şimdiden onlara geçmiş olsun. İkinci bir CS:GO vakası olmazsa iyidir…

@Abdullah_Yorulmaz Henüz Steam’de kalıp kalmayacağı belli değil eğer kalmaz ise Epic geçecekmiş.

@Alper60 CSGO vakası gibi bir durum olamaz böyle bir oyuna nasıl hile eklerler bilmiyorum .

1 Beğeni

Kalmyacağı belli. Tamamen Epic’e geçiyor oyun. Sadece daha önceden satın almış kullanıcılar Steam’d oynayabilecek, yeni oyuncula Epic’ten alacak.

CS:GO durumu da toxiclikten kaynaklanıyor. Zaten kitlede yeterince toxic vardı şimdi insana hayatı sorgulatacaklar…

Ayrıca Rocket League’in kendine özel başlığı var:

4 Beğeni

Çok faydalı bir kanal

1 Beğeni

bende keyifle takip ediyorum. eskiden wowturkey forumu vardı her şehirden projelerin takip edilebildiği (hala var ama kullanıcıların siyasi yaklaşımlarından pek tadı kalmadı)

2 Beğeni

Tarlada ne yanlanır bee :laughing:

https://www.webtekno.com/dunyanin-en-hizli-traktoru-karsinizda-jcb-fastrac-h71203.html

1 Beğeni

ets mp oynayanlar bunu beğendi

2 Beğeni

YKS sonuçları bu sabah açıklandı, sınav yapmayı bile beceremeyen bi kurum var ortada. Herkes sınavı yapabildiği için deli gibi bi yığılma var, geçen senenin 55-60k puanı olan 400 şu anda 100k puanı olmuş durumda. 15k bekleyen arkadaşımın sonucu 40k geldi şuan düşünüyoruz ne yapsak ne etsek diye. Tabi bunda 2. oturumun çok basit sorulması ve 1. oturum süresinin 30 dakika artırılmasının büyük etkisi var. Sınavı resmen oyuncak ettiler 3 ayda. Herkese şimdiden geçmiş olsun diyorum.

3 Beğeni

Benim TYT Türkçe ve AYT fen kötü geldi sadece geri kalanı normal geldi, 30K hedefi olan arkadaşlarım 350-400K yapmış.

2 Beğeni

“Nabıcaz be Kamil”

5 Beğeni

napicazbekamil

7 Beğeni

demezler mi ulan siz misiniz bu kentin zaptiyesi

diyeceğiz diyeceğiz de, ne zaman bakalım

2 Beğeni

owwww

:skull:

9 Beğeni

cia’de de böyle olmuştu stajını yapan gidiyor.

1 Beğeni

diplomatların çoğu potansiyel istihbaratçı zaten bunda şaşıracak bir şey yok ki.

1 Beğeni

Profilde koyduğum başlıklar sürekli kalkıyor kendi kendine sitede mi bı hata oluştu benden mi kaynakli çözemedim : /

Bayramınız mübarek / kutlu, mutlu huzurlu olsun Park Ailesi. Nice bayramlara hep birlikte inşallah :raising_hand_man:t2:

12 Beğeni