Cafe Simülasyon - Sohbet, Muhabbet, Geyik, Gündem

Edirne de fazlasıyla hissedildi.

İnşallah can ve mal kaybımız yoktur. Rabbim daha büyüklerinden saklasın.

Sakarya da da hissedildi millet dışarı falan attı kendini hatta. 8 saniye kadar sürdü.

Geçmiş olsun herkese. Allah beterinden saklasın.

Bende baya hissettim. Merkez üssü Silivri diyor CNN Türk. Dışarıdayız şu an umarım durumlar kötüye gitmez.

Arkadaşlar trakyada çok fena deprem oldu şu anda…konu dışı ama hisseden oldu mu?..silivride yine olmuş…

ben lüleburgazdayım fena salladı. şiddetliydi 5.9 olmuş…

Uşak’tan hissettim bende

bende lüleburgazdayım…

İstanbul Edirne Tekirdağ Kırklareli Kocaeli Bursa ve diğer şehirlerde depremi yaşayan herkese geçmiş olsun diliyorum.
Allah muhafaza etsin hepimizi

3 Beğeni

Böyle şiddetin ardından güçlü artçı sarsıntılar gelebilir. O bölgelerde yaşayanlar tedbirini alsın.

Üniversitedeydim Edirnede fakültenin binasında çatırdama sesi geldi çok fenaydı geçmiş olsun tüm herkese.

Geçmiş olsun istanbul ve çevredekiler…
Umarim bi’ sıkıntı yoktur.

1 Beğeni

Arkadaşlar artçılar devam ediyor , dışarıda durmakta fayda var.

Çok geçmiş olsun arkadaşlar. Avcılar’dayım, şükür bir sorun olmadı.

İstanbul Kartal’da fena sallandık. Herkese geçmiş olsun… GSM şebekeleri çalışmıyor yok dronecell yok bilmem ne, yıkılan baz istasyonu filan da yok, hepsi sahtekar bunların daha kötü günlerde napacağız acaba?

Benim Vodafone, ilk yarım saat falan sıkıntılıydı sonra geldi.

Önce bir yatay sallamış ben dersteyken fakat hissetmemişim sonra asıl bi aşağı yukarı sallamaya başladı. Bacaklarım falan titredi Hasan abinin dediği gibi. şimdi geldim eve dışarıdaydım

Beylikdüzü’ndeyim, burada da fazlasıyla hissedildi, yollar felaket.