Cafe Simülasyon - Sohbet, Muhabbet, Geyik, Gündem

Artık 3 yılda bir yurtdışından telefon alabilirsiniz.(böyle bir şeye hiç kalkışamadım)
22 euro olan gümrük muafiyeti sınırı kaldırıldı. 1 euroluk bile alsanız verginin vergisini ödeyeceksiniz.
Döviz alım satımlarında Kambiyo Vergisi getirildi. :smiley:

mutlu günler :sunglasses:

2 Beğeni

astragon yayımcı kısmından kaldırılmış gecikmesinin nedeni anlaşmazlıktır muhtemelen stüdyo başka bir firma ile anlaşabilir yazık oldu :frowning: bu elemanlar dakar oyununu yaptılar sonuçta o firma ile çalışabilirler de itfaiye simülasyonundan da ses seda yok :frowning:

Türkiye’de pek fazla görülmeyen R520 V8.

Bugün sanayiye geldi, motorun büyüklüğü cidden muazzam, beni en çok etkileyen bu aracın Euro 5 olması ve 520 lik olması. Sahibindende bile 520 seçeneği yok, Sahibi cidden zengin olmalı :smile:

15 Beğeni

Bizim halk böyle oldukça daha çok böyle yaparlar. Adamlar resmen nasıl halka geçirsek diye düşünüyor. Berat Albayrak zaten saçma '‘Çokomelli’'den başka hiçbir şey bilmiyor. Ülke resmen vergiler ile dönüyor. Şuna bak. Bana kalırsa havanın da vergisini alabilirler. Belki çaktırmadan alıyor olabilirler.

Ne desem bilemiyorum artık. Zaten yurt dışından ürün getirmek baya zorlaştı. Dolar ve Euro almış başını gidiyor. Bunlar hala halka geçirmenin derdinde.

1 Beğeni

Geçen senelerde binek arabayla Dilovası rampasını tırmanıyorum. Akşam üstü ama daha hava tam kararmamış vaziyette yani görüntü seçiliyor. Sol şeritte 110 ile gidiyorum arkamdan bir selektör geldi, gecem gündüz oldu resmen, bir sürü spot lamba yandı söndü :smiley: Attım kendimi sağa, yanımdan geçerken kafayı sola çevirdim baktım R580 ve gürül gürül tırmandı rampayı. Plakayı tam seçemedim ama PL olması lazımdı. :smiley:

3 Beğeni

A post was merged into an existing topic: İndirimli Simülasyon Oyunları [Steam ve diğerleri]

yarın akşam 19.00’da Köy Enstitüleri belgeseli yayına girecekmiş ismi Yücel’in Çiçekleri

Yücel’in Çiçekleri, Cumhuriyet devrimlerinin eğitim alanındaki en önemli kurumlarından sayılan Köy Enstitüleri’nin toplumsal değişime etkisinin anlatılıyor. Film, 1940 yılından başlayarak ülke çapında uygulanan Köy Enstitüleri projesini, yaratıcılarından, dönemin Milli Eğitim Bakanı Hasan Âli Yücel ve İlköğretim Genel Müdürü İsmail Hakkı Tonguç’un yaşam hikayeleri üzerinden anlatıyor. Mustafa Kemal Atatürk’ü Mahir Günşiray’ın canlandırdığı filmde İsmail Hakkı Tonguç’u Muhammet Uzuner, Hasan Âli Yücel’i ise filmde görünür olduğu farklı dönemlerine ait 3 farklı oyuncu canlandırdı. Hazırlık aşaması bir yıl kadar süren Belgesel- drama türündeki filmi Cengiz Özkarabekir yönetti. Filmin galası 23 Kasım Cuma günü Beylikdüzü Atatürk Kültür ve Sanat Merkezi’nde yapıldı.

Ekrem İmamoğlu’nun kanalında yayınlanacak olması da farklı bir şey :smiley: yarın akşam twitter yıkılır

3 Beğeni
3 Beğeni

19 Mayıs Atatürk’ü Anma ve Gençlik ve Spor Bayramı kutlu olsun.

7 Beğeni
1 Beğeni

wow :neutral_face:

2 Beğeni

ses efektleri beni benden aldı :heart_eyes:

GOT bitti :smiley:
Ya ne olacaktı? Kaostan düzen kurulur.

Giydiriyorlar baya ,o kadar kötü mü bitti cidden?

Anca bu kadar olurdu… Neyse süpriz dolu olmuş da diyebiliriz ama çoğu kişiyi tatmin etmediği aşikar…

A post was merged into an existing topic: Rodobus Simulator - Ana Konu

Diğeri>Logitech g300s

Herkeze hayırlı akşamlar mutlu günler👍

1 Beğeni

Logitech M90 var bende 6 senelik emektar. 3 kere switch arızası yaptı söküp yenisini lehimledim, plastiği eriyene kadar kullanırım artık :smiley:

4 Beğeni
5 Beğeni