Cafe Simülasyon - Sohbet, Muhabbet, Geyik, Gündem

Netflix’i tavsiye ediyor musun hocam? Bugün yarın almayı düşünüyorum ama internette oldukça kötü yorumlar yapılmış. Çoğu popüler dizi ve filmler yok, eşcinsellik teması neredeyse her filmde gözümüze sokuluyor gibi yorumlar gördüm. O sebeple kullananlara da sorarak fikirlerini alıyorum.

Her dizi ve filmi ekleme sözü verilemez zaten her firmanın kendi platformu var. Ama içerik tatmin eder hatta şu an Türkiye’de bazı içerikler gelmiyor arada kalkıyor. Eşcissellik olayına gelirsek evet baydı ve rahatsız ediyor saygı duymak başka gözüne sokmak başka ama sırf bu yüzden de kullanmamak bana göre değil. Ya bence her ay değil de bir aylık alıp ona göre içeriği tüketmek daha mantıklı iptal edilir sonra yine yapılır ama şu var rahatlık, kolay ulaşım, zart zurt reklam çıkmaması işi çok güzel. Keşke her film olabilse :frowning: kimde her film var ki? Korsan siteler hariç…

3 Beğeni

Selamun Aleykum. Bir şey soracağım sizlere. Ben youtube kanalı açmayı düşünüyorum. Ekran kayıtçısı yükledim. Konuşmasız oyun videoları olacak(ETS2 sefer vs.) Bu işin püf noktası var ise anlatabilirmisiniz?

Bu iş neden hangi amaçla yapacağına göre değişir , eğer bir kazanç veya yeteneğini montaj programları üstünde geliştirmek istiyorsan farklı içerikler yapmalisın ya da direk yüklemek ki bunun bir amacı olmaz, ha dersin ki benim kafada isen ( Cihazımda yer kaplamasın , ke dime ait arşivim olsun ) direk yükle…

1 Beğeni

İlk videomu çektim çekmesinede mousede bazı sorunlar çıktı videonun bazı yerleri hoş olmadı :smiley: olsun ilk video olduğu için yükleyeceğim. Bir sorum daha var. Program mp4 olarak kaydetti. Video ilerlerken altında videonun adı yazıyor. (VLC’den açtım) Bu yüklediğimdede böyle yazacakmı. Yazacaksa nasıl kaldırabilirim?

Edit: Çözdüm

Teşekkür ederim Ahmet abi

İlk Videom. Abone olursanız çok mutlu olurum :blush:

TRUCKSBOOK resmi şirketimi kurmuş bulunmaktayım.
GÖKTÜRK ULAŞIM
yeni kurduğum şirketime şoförler arıyorum gelin beraber buyuyelim

1 Beğeni

ben de bugün fs19da soğan ekecektim :smiley: anca öyle

2 Beğeni

yükselenler

3 Beğeni

vay be eskiden mack lar varmış şimdi nerde keşke yeniden olsa rclf2v

2 Beğeni

Hasan abi. Bu akşam yayın olursa EVR nin ses modlarından birini kullanabilir misin?

1 Beğeni

almadım ki tüm sesleri almak için bu hafta mail atmam lazım yani sende varsa gönderebilirsin deneriz

1 Beğeni

Paralı olanları bende de yok ama bedava olanları da çok kaliteli. Aşağıdaki videoda onun sesini kullandım. Daf XF105.510 sesi bu.

Kendi videosu

Blogda sağ tarafta bedava olanları var

1 Beğeni

beyler profilim sildim geri koyum belgelere ets 2 klosörüne profil görünmüyor hatta steam da bile görünüyor belğelerimde

Memleket neresi?

askeri darbe sonucu amerikan hibesi ile ülkeye girdi bunlar.

end of the end again at the door

1 Beğeni

yerel secimi boşver en güzel secim burda
image
dünyada 3 tane olan miyav park secimlerinlerine kitlendik.
adaylar ve vaadleri
image
image
image

son durum
mırmır % 34
atılgan % 36
zıpzıp % 30

oyumuzu verdik,vatana millete hayırlı kedi olur umarım. :slightly_smiling_face:

7 Beğeni

Bu işler yalan … Kediyi bile bozar :slightly_smiling_face:

2 Beğeni

SimülasyonTürk haber ajansi aktarıyor. Diğer iller mi? Salla… :smile:

İzmir den rahat oluyo mu Ahmet :grimacing:

@anon28546784 abi şu oyun hakkında da bir ön izlenim rapaoru alırız senden :slight_smile:

3 Beğeni