Cafe Simülasyon - Sohbet, Muhabbet, Geyik, Gündem

Evet bir fan yapımı modda olsa Aperture Tag çok iyi bir yapım. Bende olsa çoktan bitirmiştim. İnternetten videolarınıda seyrettim. Bu kadar aşağılamayı hak etmiyor! Uğraşıldığı apaçık belli. Uğraşılmamış diyor. :confused: Ve daha 1 saat bile oynamamış!

Ama dediği şeyler konusunda haklı. Oyun tam olarak anlattığı gibi ve sonu da pek yeterli değil. Kat be kat güzel modlar ücretsizken bu modun ücretli olmasını anlamak zaten güç. Ve Portal özel başlığı var bu konu orada tartışılabilir.

1 Beğeni

@HasanOfke abi sen Youtube 100.000 abone plaketini aldın mı?

1 Beğeni

Insurgency’den sonra CS’yi beceremedim. Oysaki Insurgency daha zor. Çoğu ölümüm şeyden oldu: Sağtık nişangah ya Insurgencyde ben gidip M4A1 kullanırken karşıma adam çıkınca sağa tıklıyorum. Sonrası beyaz ekran gerisini hatırlamıyorum :stuck_out_tongue_winking_eye:

Beyler steam kış indirimleri ne zaman başlıyor bilen var mı?

20 aralık - 3 ocak arası…

Teşekkürler

arkadaşlar geçenlerde laptopda cok fazla upgrade işi yapamıyacağım için ekran kartı yada ana kart tarzı bundan dolayı en azından ssd takmak istediğimi söylemiştim ve şu günlerde bu işi halledeyım dedım ama aklımda bır soru oluştu bendeki hdd de sistem kurulu yani terkar uğraşmak istemiyorum kurmakla ve bendeki hdd de 3 bölüm var c d ve e bu e bölümü 24 gb lık laptopun recovery bölümü sistemi ilk günkü hale getırmek için windows falan içinde var

şimdi benim sorum şu ben dırek ssd aldıgımda klonlamak istiyorum sistemimi bu münkün mü yani ssd ye her şeyi atıp sonra ssd yi takıp uğraşmadan kullanmak istiyorum
aranızda böyle bir şeyi yapan oldumu yani sistem komple sorunsuz çalışırmı

1. bir sorum şu bendeki ram 2x8gb 800mhz 1.35 v

bunu 2x8gb 1600 mhz yapmak istiyorum sorun olurmu

ram bilgisi

bilgisi olanlar beni bir aydınlatırsa sevinirim

Klonlama olabilir fakat temiz kurulum gibi olmayacaktir.
Ram konusuna gelirsek CL degeri en dusuk olan RAM daima iyidir. mhz yukseldikce genelde CL degeride yukselir. yani karar vermesi zor bir durum. Render yada bu tarz isler icin bilgisayari kullaniyorsan tamam mhz arttirmak isine yarayabilir. ama oyun icin cokta performans sagliyacagini sanmiyorum.

1 Beğeni

Anladim abi tesekkur ederim o temiz kurulum yapip dosyalari normal cekecem yani asil istedigim recovery kullanmakti cunku recoveryden kurulum yaparken tek tusa basmam yeterli oluyordu direk format atiyoordu neyse artik bu cl degeri tepki suresiydi degilmi

aynen tepki suresi. sinir bozucu birsey aslinda arkadas yapin su rami tek model alalim kullanalim :slight_smile: mhz i kapasitesi soketi cl degeri derken isin icinden cikilmaz hale geliyor.

1 Beğeni

Harbiden ya satis politakasi iste:)) gicik bir olaymis neyse 16 yeter bana bunlar suan sikinti cikarmiyor hic bulasmayayim eyvallah @gampue serhan abi tesekkur ederim :slight_smile:

1 Beğeni

Car Yıkama Simülatörü
Güzel hazırlamışlar videoyu… :smiley:

3 Beğeni

Her iş kolu için bi oyun cıkaracaklar sanırım

2 Beğeni

Similasyon değil , Simülasyon ; Similatör değil Simülatör olacak!

1 Beğeni

Benim okumaya vaktim olmadı ama ilginizi çekecek bir şey olabilir. CSGO nun içinde birşeyler dönüyor olabilir. Yazıda Portal 3 felan yazıyor

Okumak için her zaman vakit vardır. :relieved:

2 Beğeni

Ders çalışırken steam açıktı habere gözüm takılmıştıda. O yüzden okuyamadım. :sweat_smile:

3 numaralı odada “This was a TRIUMPH” mesajı gizlenmiş. Still Alive isimli parçanın ilk sözü.

1 Beğeni

Şuanda steam hesabım çalınmış bulunmakta. Hata bana ait. Gördüğüm herşeye öyle girmem doğru birşey değil. Hesabın E-Maili tamamen bana ait olmayan bir hesaba geçirilmiş. Siz siz olun bilmediğiniz yerlere steam üzerinden giriş yapmayın. Bakalım ticket kabul olmassa ne yapacağız. Allah Kerim.

steamdan gelen e-postadaki '‘E postanın değiştirildiği bilgisayar’'ın id’yi internete girdim. Tabi tahmin ettiğim gibi Rus işi çıktı.
https://ip.teoh.io/91.243.62.0

1 Beğeni