Cafe Simülasyon - Sohbet, Muhabbet, Geyik, Gündem

Yıl 2050’de olsa belgesellerde ya da haberlerde görürüz ancak. Bizim gariban çiftçimiz serer altına naylonu alır eline değneği vur Allah vur…

3 Beğeni

Dogru diyosun hocam :slight_smile:

3 Beğeni

Yuklen mubarek :joy: 2 gün oldu

1 Beğeni

Playstation cephesi çağ atladı! Fortnite ile birlikte artık plartformlar arası oynama mantığına sıcak bakmaya başlamışlar ki bu mükemmek bir haber!

1 Beğeni

Bu olaylar youtube tarafında ne zaman patlak verecek acaba ?

6 Beğeni

5 gönderi var olan bir konu içinde birleştirildi: Alaskan Truck Simulator - Ana Konu

https://tr.sputniknews.com/yasam/201809281035425673-nusrette-alev-sovunda-kaza-musterileri-yaktilar/?utm_source=https://t.co/NPeS5YtGPk&utm_medium=short_url&utm_content=jDbH&utm_campaign=URL_shortening

Nusret’in alev şovunda 1 i ağır 5 yaralı varmış. Artık nasıl bir şov yaptıysa

1 Beğeni

Bu nusret e gıtmeyın kazıklıyor ıslerı guclerı show bazı meraklılar zar zor para bırıktırıp gıdıyor :angry:

1 Beğeni

ben gitmem zaten gidenler turistmiş onları yakmış. et yetmeyince tabi :smiley:

1 Beğeni

Assassin’s Creed Odyssey çok guzel ortam ya ac oyunu oynama cayını ıc etrafı ızle :smiley:

bosuna konu açmayım dedım foruma da baktım goremedım burdan yazayım dedım

• serinin en buyuk harıtası bunda olacak
  • origins dekı gıbı suikastçı tarikatının dogusu degılde buyumesıne odaklanacak hıkayesı
  • antik yunanıstanda oyun gececek
  • yunanıstan ıle sparta arasındakı destansı hıkayesı olan peloponnesian savaşı yada Peloponez Savaşı olarak bılınen savasada tanıklık edecek oyuncular
  • oyunda kadın ve erkek karakter olacak ama oyun sırasında gecıs yapılmıyacak oyun basında spartadan ıkı kahramandan bırı olacaz Kassandra veya Alexios ve kımı secersek oyundakı gıdısatımız ona gore degısecek
  • oyunda RPG oynanısda olacak yanı daha belırgın olacak ve dıyaloglardakı kendı kararlarımıza gore oyun sekıllenecek… (bence harıka)
  • Black Flag dekı gıbı gemı savasları olacak ve gemı gelısıtırıp adam alabılcegız
  • ve son olarak yunan mıtolojısınden gelen bır cok fantastık canavara tanıklık edecez…

Trailer

oynanıs

eee tabı bızım ıtalyan gencımız Ezio yu ozlemedık dersek yalan olur :smiley:

5 ekim de çıkıyor…

fiyat yine ucuk ılerde ındırımde artık alırız

2 Beğeni

Fiyat uçuk mu? 60 $/€ o oyun, gayet makul bence kura göre, hatta fazla makul.

makulden kastın nedır bılemıyorum ama tabı kıde guncel kurdan ucuz yoksa 420 tl oalcaktı ve sacma oalcaktı ama elalem 60 bırıme satın alırken ben 210 bırıme satın alacam türk lirası sagolsun :smiley:

Hem kur, hem de son zamanlarda çıkan tüm AAA oyun fiyatlarını göz önünde bulundurarak.

ben o gozle bakmıyorum hocam yerel olarak soyluyorum tabı herkes ıcın farklı olabılır…

Konsolda 339 TL

https://store.playstation.com/tr-tr/product/EP0001-CUSA12042_00-PREORDERSTANDARD?smcid=pdc%3Atr-tr%3Apdc-games-assassins-creed-odyssey-ps4%3Aleadproductinfo-ön-sipariş-ver-indir%3Aassassins-creed-odyssey%3ASTORE-MSF75508-ACODYSSEY

Aslında en yüksek paketin fiyatından değerlendirmek lazım. OYUN OYNAMAK TAMAMİYLE LÜKS BİR İHTİYAÇTIR. :smiley:

2 Beğeni

hemde ne lüks :smiley:

1 Beğeni

Gözlük fayda sağladı onsuz gerçekten bakamıyorum gece ışığı dahil… alıştım sayılır artık siz de sıkıntı yaşıyorsanız ihmal etmeyin :slight_smile: benim gözlerde sorun çıkmadı ona da şaşırdım tabi :smiley:

Ek olarak bu ay 500GB kotayı bitirdik 50gb daha ekledim eklemezsem gb başına 0.50 kuruş oluyor. Az önce de 100 gb (10mbps) upload paketi bitti 2 gün kalmışken tekrar ufak bişey yapmam lazım iki akşam üst üste yayın var. :smiley:

1 Beğeni

Bu ay Cepten yiyoruz desene :smiley:

1 Beğeni

dün akşam yayında zamlardan konuşurken bu sabah yine doğalgaza zam gelmsi :smiley:

4 Beğeni

Yılbaşından sonra yansıtılacak demiştiniz ama bu kadar erken beklemiyordum :expressionless:
Mükemmel (!)

1 Beğeni