Alaskan Road Truckers - Ana Konu

Playway’den Çok Konuşulacak Kamyon Simülatörü “Alaskan Truck Simulator”
Beklenen duyuru gerçekleşti. Oyuncuların istediği özellikleri barındıran bir kamyon simülatörü geliyor.
Alaskan%20Truck%20Simulatorheader

Playway ‘in 45 geliştirici takımından biri elbette bunca ilerlemeye göre bir kamyon simülatörü geliştiriyordur değil mi? Piyasada var olan popüler simülasyon oyunlarının veremediklerini verebilecek bir oyun! En çok da kamyon ve çiftçilik türünde dertliyiz. Geçtiğimiz yıldan itibaren yayınlanan Playway oyunlarını gördükten sonra şahsen hep kamyon simülatörü ve çiftçilik simülatörü duyurusu bekledim. Çünkü birilerinin biraz ders almaya ihtiyacı var. Discovery Channel ile işbirliği sonucunda Gold Rush The Game gibi devasa bir simülasyon oyunu ile tanıştık ardından aynı takım Diesel Brothers isimli programın oyununu geliştirmeye başladı. Şimdi ise Discovery Adventures işbirliği ile Alaskan Truck Simulator resmen bugün duyuruldu. Alaska kamyoncularına odaklanan oyun tamamen karlar altında geçiyor.

12 Beğeni

Değişik bir durum , yakında daha çok bilgi görsel video gelir … İşin içinde PlayWay var , nasıl olur ? Muamma…

Araçtan inme muhabbeti vs. olacak ,insanlar yine hayali rüyalar kuracak … :laughing:
Basit bir yapım olacağını düşünüyorum
Scs Software’ın ilk oyunlarından fazla bir şey yapılmasını beklemiyorum .

2 Beğeni

Aynen fazla beklentiye girmeye gerek yok.
Fizik beni tatmin etmedi zaten

3 Beğeni

Iste basladi bu gordujkleriniz ilk asamalari oyun cikana kadar degisecek

4 Beğeni

Oyuncuların isteklerine dikkat etmişler. Araçtan inme, tekerlek değiştirme, marketten alışveriş yapma ve benzeri şeyler. Bunların hepsini yıllardır SCS’den istiyorduk. İnşallah SCS gibi kaliteli olur.

4 Beğeni

Kalite anlamında biraz gecikmeli olabilir ne de olsa yeni yayınlandı ama en az My summer car kadar içerik kalitesi olursa tadından yenmez. Bir taraftandan böyle yapımları görmek güzel

4 Beğeni

Bu tarz yapımların artmasını, alternatiflerin çoğalmasını istiyorduk ve o gerçekleşiyor. Tanıtım videosundaki özellikler hoşuma gitti, hiç yoktan sadece araç sürme üzerine değil. İçerikler hoş ve oldukça güzel düşünülmüş. Listeme ekledim, takipteyim :slight_smile:

1 Beğeni

hemen ETS 2 gibi bir şey istemeyin videodaki şeyler tecrübeli stüdyolar için çok basit playwayin de yapması gerekiyordu başlatmış oynanılabilir bir oyun olacağını biliyoruz adamlar eklemesi gereken şeyleri artık biliyor simülasyon oyunların en büyük katkıyı yapan playway aslında diğerleri faso fiso işlerle uğraşıyor
ama işte takımlar çok büyük değil ilk oyunlar biraz eksik kalıyor
ama gold rushda güncellemelerle gelen onca şeyi gördükten sonra ne diyeyim üstelik daha mevsimleri eklemediler :smiley:

2 Beğeni

bir tane değerlendirme videosu çektim 1 saate kadar yayınlanır

@HasanOfke Valla Nvidia tabanlı ekran kartına geçtiğim için bu oyunları dibine kadar denerim sıkıntı yok

kurmadıysan 100 dolara düşürdüm fiyatı gelir kurarım

1 Beğeni

Kurmayı bilmiyorum ki la çok cahil hissediyorum bu konuda kendimi pc orada paşa paşa yatıyor ya :smiley:

Playway çok konuşulacak bir kamyon simülatörü duyurdu. Alaskan Truck Simulator hep istediğiniz özellikleri barındırıyor. Çıkış tarihi açıklanmadı.

6 Beğeni

Konu Alaska 'ysa İyi Gider…

3 Beğeni

Demosu gelecekmiş yakında 2018 ortasında da çıkabilirmiş

4 Beğeni

Alaskan Truck Simulator’ın Discord sunucusu açıldı.
https://discord.gg/7EkBzM

Logoyu yenilemişler.

4 Beğeni
  • Multiplayer gibi bir beklentiye girmeyin , öyle bir şey planlamıyorlar. ( Takımdan birisi bu soru için “Belki Truckersmp yapar.” dedi. :smiley: )
  • Kapalı beta için tarih vermiyorlar , daha çok erkenmiş.
1 Beğeni

HORT!
Bu oyuna ne oldu abi zabıta falan mı mühürledi dükkanı :grin:

1 Beğeni

Bunlar steamda paylaşılmıs.

7 Beğeni

bu akşam teaser yayınlanacak

4 Beğeni