Cafe Simülasyon - Sohbet, Muhabbet, Geyik, Gündem

Millet throwback diye 2 yil onceyi paylasiyor alin size tb:)))
Zamaninda az ps1 oynamadik benim ps cd katalogum grafiklere ne sasirirdim nereden nereye :joy:

Buda ilk pc oyunlarimdan heralde pc gereksinimlerine bak 64mb ram 4mb ekran :sweat_smile:

3 Beğeni

Vivalines ile ilgili de şikayetvar da bir kaç şikayet okudum bazı şikayetlere dönüş yapmışlar ama sen ne düşünüyorsun firma hakkında? Ankara-İstanbul arası 74-77-79 liralık seferleri var. .çoğu molasız mış.

Ben dusuncelerimi soyledim zaten ama genelde nonstop seferler kusadasi izmir falan molali ankarada da bir kac sefer molali ilk gunku kadar iyi degil ama su anki firmalara gore iyi

1 Beğeni

red faction 1 = oyun yarısında bozuk,deniz altı görevinde.
red faction 2 = sorunsuz
red faction guerrilla = sorunsuz (dün bitirdim bugün re-masterd sürümü cıktı,sahip olanlara bedava)
red faction armagedon = dün başladım sorunsuz.

oynamak isteyenler 1. es gecip rahatca oynaya bilir digerlerini.

1 Beğeni

Selam arkadaşlar bugün youtube ana sayfasında şöyle bir video dikkatimi çekti. Video 10 saat ama hızlandırılmış şekli yani adam video daki yolu hızlı şekilde yapmış. 4963 km gittiği yol. Yol videosu izlemeyi seven varsa diye paylaşmak istedim. Tabi 10 saatlik videoyu bir kere de izlemek istemezseniz 1 er saat e de yayabilirsiniz.
Washington, DC to Seattle, WA: A Complete Road Trip

2 gönderi var olan bir konu içinde birleştirildi: Stormworks: Build and Rescue - Ana Konu

Su oyun artik ciksin ya grafikler isleyis harika cok guzel detaylar var bekle bekle nereye kadar…

2 Beğeni

Prag yolcusu kalmasın :smiley:

1 Beğeni

SiSL’in ziyareti ile ilgili ayrı bir konu açabilirim. 20dk.ya inmiş olmaları lazım. Yarın SCS’ye gidecek.

Selçuk abiden güzel ve hayırlı haberler bekliyoruz. Sağ salim gezisini tamamlayıp döner inşallah.

JD Rail firmasının akıllı demiryolu çözümleri

Çorludaki tren kazasının tamamen simülasyonu diyebiliriz aslında olayı anlamak için çok güzel

3 Beğeni

haydi iyi geceler…

1 Beğeni

Razer sponsor oldu. Thresher kulaklık gönderiyorlar. 2-3 haftaya elimde olacak. :slight_smile:

Canlı yayında başka şeyler de anlatıcam gelin :smiley:

2 Beğeni

Biz Logitech’ciyiz kardes :slight_smile:

ooo hadi hayırlı olsun :slight_smile:

bankalar bile değer kaybetmiş garanti %-11
d%C4%B1vvvv
geliyor yaklaşmakta olan

Kulakların pişik olur onunla.

GGüncellemede indirime gitmişler :rofl:

7 Beğeni

En kara gecede canını hiçe sayan fedakar insanları saygı, sevgi ve minnetle anıyorum. Işıklar içinde uyusunlar. Bu ülkenin en eğitimli, en modern, en gelişmiş cemaati gökten bombalar yağdırmışken, hiçbir şey yaşanmamış gibi akın akın başka cemaatlere giden milletimize de Allah gani gani akıl fikir versin.

2 Beğeni

Uzun bir aradan sonra buralara dönmek güzel.Bu arada yerimi bilmiyorum lakin eski konvoyları özledik bi ara bi etkinlik istiyoruz şöyle eski günlerdeki gibi eğlenceli konvoy olsun.

1 Beğeni