Cafe Simülasyon - Sohbet, Muhabbet, Geyik, Gündem

Turizm Bakanımız;
Mahmut ORHAN

3 Beğeni

ıyı aksamlar beyler ya Ancient Cities oyunu hakkında bılgınız varmı yanı cıkarılacak mı…

takipteyim ama erken erişim vs. olmayacağı için en geç 2018 sonu veya 2019 başında çıkacakmış çok güzel bir simülasyon olacak

1 Beğeni

ilk kez duydum ve takibe aldım. iyiki yazdın @blackmoon :slightly_smiling_face:

1 Beğeni

yardımınızı istiyorum steamden kontrol ettim ama birşey çıkmadı internettende araştırdım ama bulamadım 1.31 güncellenmesi gözükmüyor ve indirme kısmındada bir seçenek yok yardım edermisiniz

@mrtbzgl
1.31 güncellemesi public beta olarak çıktı, public beta ya katılmak isterseniz bu rehberde anlatılıyor.

1 Beğeni

teşekkürler yardımın için

https://www.simulasyonturk.com/turk-gelistiricinin-otobus-oyunu-city-bus-simulator-2018-steamde-cikti/

o kadar da merak edilecek oynanacak bir oyun olmadığını anlayalım
sonu her simulator ile biten iyi olacak diye bir şey yok ya da oynanacak…

2 gündür türk yıldızları ile jet motoru hazzı içindeyim, :heart_eyes:bügün 16.00 tekrar geliyorlar :small_airplane:

ilk başta sesi duyuyorsun
sonra ses patlaması içinden geciyor
ve o ara saniyede motorun art yakıcıları ciuuuuuu diye ses cıkarıyor orda kendimi kaybediyorum :star_struck:

4 Beğeni

orjinal savaş ucagı test pilotundan, kask-maske-basınclı tulum uzun zaman ardından geldi. :slightly_smiling_face: yakında teker falan derken ucagıda alırız umarım :crazy_face:

3 Beğeni

yakında ben de beklıyorum rusyadan gelecek sovyet kızılordu savas pılotu kaskı

bır de orjınal vıntage kask gozluk bakalım umarım gelır ben eskılere takıldım :smiley:

beyler Banished mı yoksa life is feudal forest village mı desem sızce hangısı olurdu gercı forest vıllage aldım ama arasında farklar nedır bılen varsa soylerse super olur

dikkat et gercek diye sahte ürün alma. :slightly_smiling_face: fotograftaki ürün kozmonot kaskı ve gercek degil.
meraklısıysan gercek pilot veya hava üsleri ile irtibata geçebilirsin.

orjinal jet kaskı,vizörü,maskesi olanlar = 10.bin ile 80.bin tl arası.

kozmonot kaskı satılmaz sadece takliti olur çünkü uzay radyasyondur :crazy_face:

He yok ya ben resim olsun diye koydum onu belki gormek isteyen olur diye :)) orjinal ordan gelecek yanı kozmonot mu bılmıyorum tam oda ukraynadan farklı sekılde elıne gecmıs çalıştığımiz firma sahibin hediyesi sağolsun gelınce gorecez ne oldugunu :smiley:

Birisi yayın izlerken denk gelmiş bugün bana atmış sağolsun … Bir Allah’ın kulu da "oversize bu yol vereyimde dönsün "demedi :smile:

Abi ben Mersin’de oturuyorum 23 Nisan da geldiklerinde gittim canlı canlı izlemek daha da bi güzel oluyormuş.

2 Beğeni

Güney Kore ile Kuzey Kore arasında yaklaşık yetmiş yıldır devam eden savaş sona eriyor, barış başlıyor;

1 Beğeni

- YouTube ets 2 oynayanlar gerçek hayatta tır kullanırlarsa :smiley: :smiley:

cd medya ile nintendo resmi olarak türkiyeye giriyor.
meraklısına duyurulur.