Cafe Simülasyon - Sohbet, Muhabbet, Geyik, Gündem

Yok abi gezmeye geldim çay içiyom kavşağın orda

18.00’a kadar Edirne Atatürk Kültür Merkezi’ne gelen gelsin SimülasyonPark buluşma oho

1 Beğeni

FS25 e haziriz. 2S-GAME

10 Beğeni

Masada yok yok. Üste de bi ekran koysaydın eksik kalmış. :sweat_smile:

3 Beğeni

aslinda uste koyacaktim ama hanim istemedi, bende boyle biraktim :slight_smile:

3 Beğeni

IAA24 fuarında yer alacak firmalar

2 Beğeni

hayırlı olsun serhan abi eksiksiz olmuş :smiley:

1 Beğeni

Oraya bir thrustmaster iyi giderdi

1 Beğeni

Dedigin cok dogruda savas yuzunden firmalar gitti hep. ikinci elde ben istemiyorum. kismet artik

1 Beğeni

Sagol Muhammed’cim ekran karti falan hepsini yeniledim, anakarti falanda, birtek oyun kumanda sistemi kaldi ama maalesef. umarim savas biterde hersey yoluna girer.

1 Beğeni

Jahrein’in yanında durduğumuzu belirteyim. Kumpasın resmi ortada gidip de fetöcülerle pkklı hain hesaplarla yan yana duracak halimiz yok. Dangalakça konuştuğu pek çok zaman var. Bunların ötesinde bir durum yaşanıyor.

8 Beğeni

Tek söylenecek bir şey var, MUZ Cumhuriyeti…

Arkadaşlar bilgisayarımı satıyorum daha yeni vatan bilgisayardan 4 ay oldu alalı squad ats ve ets oynadım ve film izledim senede 1 sıvı soğutmayı değiştirirseniz uzun yıllar kullanabilirsiniz bir rivayete göre gta6 acabiliyor :smiley: 2 yıl garantisi var ankara içi gelip bakılıp kontrol edilip alınabilir 44 bin istiyorum yeni konu açmak istemedim o yüzden buradan paylaşım yaptım.İsyen olursa elimde Logitech G27 direksiyon seti var kullanmıyorum viteslerinde vs her tuşu ve aksamı sorunsuz çalışıyor kutusu yok tahmin edeceğiniz üzere yılların emektarı kutu kayıp onuda 5 bine bırakırım
Pc Parça listesi
Crucial 32GB (2x16GB) Pro DDR4 3200MHz CL22 1.2V PC Ram
THERMALTAKE S200 TG 650W 80PLUS ARGB 4x120mm Fanlı MidT ATX Siyah Kasa
Verbatim 1TB VI 5000 PCIE4 NVME M.2 SSD (Okuma 5000MB / Yazma 4500MB)
ZOTAC GeForce RTX 4060 TI GAMING 16GB AMP GDDR6 NVIDIA Ekran Kartı
Intel Core i5 14400F Soket 1700 2.5GHz 14. Nesil 20MB Önbellek 10nm İşlemci
MSI PRO B760M-P Intel B760 Soket 1700 DDR4 4800MHz (OC) M.2 Anakart
COOLER MASTER MASTERLIQUID ML240L V2 2x120mm RGB LED SIVI SOĞUTMA SİSTEMİ
Microsoft Windows 11 Pro lisanslı

O paraya sıfır 4070 superli hazır sistemler var hocam pahalı baya, yakın zamanda toplayacağım için piyasayı takipteyim bayadır. Mal sizin serbest piyasa tabiki siz biliyorsunuz

6 Beğeni

Bende bir yorum eklemek isterim, elbette mal sizin fiyat ayarlaması tabi ki size kalmış ama bu fiyatlara ddr5 sistemler alınabiliyor. Fiyat biraz sanki yüksek gibi geldi bana da.

1 Beğeni

Valla pek anlamam ben pc den vatanda çalışan arkadaşım 44 yaz gider dedi bende o yüzden 44 yazdım normalde oyundan ve filmden başka açıp pcyi bakmam ondan bu fiyatı yazdım

Kaç sene sonra getirdiler İstanbulu
https://www.instagram.com/p/C_-ObGds8X_/?igsh=MTBvNWs5Y3lseHZzag==

2 Beğeni

Çok yazık :smiley:

1 Beğeni

Bence getirmeseler daha iyiymiş :joy:

Çok iyi hatırlıyorum zaten, yıllar önce her yerde yazıyorlardı Türkiye’nin eklenmesi için. Ama nedense eklemiyorlardı. Şimdi oyun eskiyince getirecekleri tutmuş.