Cafe Simülasyon - Sohbet, Muhabbet, Geyik, Gündem

Güzel bir gösteri…

3 Beğeni

Uzm. Dr. Ekrem KARAKAYA’yı rahmetle anıyorum, sevgili park ailesine yarın sağlık sektöründe Türkiye geneli ciddi bir grev olacağını hatırlatır, 9 günlük uzun bayram tatili öncesi sağlık hizmeti ihtiyacı olanların buna göre planlama yapmasını ve tedbirini almasını rica ediyorum. (Not: bu grev siyasi ayağı olmayan, ve siyasi bir hale dönüştürülmesini hiç istemediğimiz, sektör çalışanları olarak gördüğümüz şiddete dikkat çekip, şiddet maduru meslektaşlarımızı anacağımız bir grev olduğu için, katılan hekim sayısı bu sefer bir hayli fazla olacak) (Not2: Acil sağlık hizmetlerinde grev olmaz, size acil sağlık hizmeti vermeyi reddeden bir hekim veya kuruluş olursa, o kişi veya kuruluş meslektaşım değildir ve polemiğe girmeden CİMER’i ararsanız 5-10dk gibi kısa bir süre içerisinde acil sağlık hizmetine kavuşursunuz). Herkese hayırlı akşamlar.

11 Beğeni

Zamanda yolculuk :smiley:

2015 yılında üşenmeden günlerce şu şirketin skinlerini aramıştım bulamayınca da kendim yapmıştım.

14 Beğeni

Herkese hayırlı cumalar, hayırlı bayramlar

7 Beğeni

Sonunda sessizliği bozuldu.

2 Beğeni

forumda gezerken denk geldim :smiley:

5 Beğeni

Herkesin Kurban bayramın mübarek olsun.

19 Beğeni

İyi bayramlar

20 Beğeni

Herkese iyi bayramlar, bayramınız mübarek olsun…

18 Beğeni

İyi bayramlar.

18 Beğeni

İyi bayramlar

16 Beğeni

İyi bayramlar tüm parka. Gösterişli uzun uzun mesajlar yazamıyorum üzgünüm :slightly_smiling_face:

15 Beğeni

image

15 Beğeni

İyi Bayramlar…

14 Beğeni

İyi bayramlar :slight_smile:

14 Beğeni

İyi bayramlar :+1:

15 Beğeni

İyi Bayramlar.

14 Beğeni

Herkese iyi bayramlar dilerim :blush: