Bus Simulator 18 "Multiplayer Otobüs Simülasyonu" - Ana Konu

Geliştiricilerden duyuru;
Sevgili oyuncular,

Bus Simulator 18’in mevcut sürümünde, otobüslerin güzergâh tabelaları sadece Latin harflerini desteklemektedir. Özel karakterler kullanılması durumunda doğru şekilde gösterilemeyebilir.

Eğer oyunu Almanca veya İngilizce’den başka bir dilde oynuyorsanız ve güzergâh tabelalarında gariplikler farkederseniz, geçici bir çözüm olarak; oyunun rota planlayıcısından hatları yeniden isimlendirebilirsiniz. Sadece Latin harfleri kullandığınızdan emin olun.

Kalıcı bir çözüm bulmak için var gücümüzle çalışıyoruz.

Bus Simulator Ekibi

Çok da tın tabelayı Türkçe yapmayı düşünmek bile bir teşekkür sebebi Şaşkın Ördek yerine Saskin Ordek olsun napalım :smiley:

1 Beğeni

Dün akşam yapılan yayının kaydı bunlar silinecek bir süre sonra tutmaya gerek yok. YouTube’a yayına yapıldı.

@OnurOzgunay ile multiplayer girdik FPS nanay zor dayandım vallah o sıralarda oyuna çok düştü öyle böyle değil çok düştü tam sürümde düzelmesi gerekiyordu mp olarak bağlanınca çok yoruyor bende böyleyse benim daha altımdaki adamlar kayıt alacak vs. başka bişey yapacaksa çok zorlanırlar oyunu kurtaran multiplayer özelliği zaten tamam sade kolay basit hazırlanmış girme çıkma bir araya gelme ama 15 fps de olmasın beya… Güncelleme duyurup üzerinde çalışıyoruz diyecekler başka bir şey yok.

Yaz indirimlerinde bir %10 kampanyası daha olur mu bilemem ama acele etmeyin güncellemer çıksın düzelsin ondan sonra da imkanı olan alabilir. 57 TL hakikaten şu an için gereksiz eyyyy dolar düşsene hayırsız vatan hainii

2 Beğeni

Yalnız Astragon da baya Türkçe yorumlar yaptırıyor :smiley: Twitter’da bana kim yazdı bilmiyorum ama anlayacak ve yazacak kadar Türkçe bilen biri var. Türk asıllı mı yoksa öyle biliyor mu bilemedim. Söfür yazmasına bittim :smiley:

@HasanOfke Var ya saygı duyduğum tek simülasyon kanalısın ama bu oyun rezaletinde ötesinde oynarken zaten görülüyor 2018’in oyunu bırak yanından bile geçemez SCS gibi bir firmayı yapacağı ECS için elimize öpüp başımıza koymak gerek @Baby Oyunu al oyunu

SCS gibi olmak isteseler :smiley: nerede o günler… SiSL bi gitsin gelsin de şu SCS’ye ondan sonra anlayacağız anyayı konyayı gidecek de kalırsa yandık beyler :smiley:

1 Beğeni

Darısı SİSL’den sonra seninde başına @HasanOfke gururla temsil edin inşallah

:joy::joy::joy:Bu fiyata cık ; almam . :smiley:

Alsam mı almasam mı bir türlü karar veremedim…

güncellemeler geldikten sonra alınabilir oynamazsan öleceğin bir oyun değil sonuçta multiplayer keyifli tabii :smiley:
ama birkaç video işini hallettikten sonra ve 4 kişi denedikten sonra gireceğimi pek sanmıyorum

fueteventura için kapalı beta gelecek çıkış tarihi söylentisi de var

3 Beğeni

Valla oyunu aldım oynadım ve beğendim ama yüksek beklentileri olanlara bir şey diyemeyeceğim oyun yapısına göre fiyatı yüksek zamanla oyun eksiklikleri düzelecektir bu nedenle alınmaz demeyenlerdenim isteyenlere tavsiye ederim.

1 Beğeni

acayip

2 Beğeni

Valla oyunu bende aldım oynadım ve beğendim
Yalnız diğer bölgeleri nasıl açacağız bu konuda bana yardımcı olacak varmıdır acaba ?

almanya şehir trafigi ne olacak böyle

trim sesleri olarak
1-man
2-mercedes
3- setra

grajdan seferi başlatanlara önerim hattı gidiş ve geliş olarak ayarlamanız,bu şekilde x2 durak seviyesi ve para.

3 Beğeni

kim oynuyoeeaa yeaaa bu oyunları

1 Beğeni

ooooooooooo MANı alayım MAN ı alayım :smiley: :smiley:

nebahat abla reklam almaya başladı

gene trafik ve gene duraga geç kaldık

bir sefer atalım bakalım :smiley:

Beyler Sizce Almaya Değer mi Bende Almayı Düşünüyorum Para Vermeye Değer mi

Düşük sistemin varsa biraz daha bekle derim , optimizasyon ile ilgili konular illallah dedirtebilir
Onun harici arkadaşım ile oynayacaksan al derim çünkü mp olayı eğlendiriyor bir yere kadar !

sistemim düşük değil yaz indirimlerinde indirime girme şansı var mı birde arkadaşım yok bu forumdan birkaç kişiyle oynayabilir miyim