BM Logistics International Transport Services

ets2

Yarış başlasın o halde. :wink:

Özet

arkadaşlar truckbooks birtek bende mi böyle yoksa herkeste mi aynı durum var acaba ?
birde truckbooks un yeni sürümünü indiremedim sayfaya yönlendirmiyor bir türlü yardımcı olabilecek kardeşimiz var mıdır acaba şimdiden teşekkürler :slight_smile:

tarayıcıyı yenileyip geçmişi temizleyip öyle girmeyi deneyin olmadı başka bir tarayıcı ile deneyin çünkü sayfada sıkıntı yok

client ise burdan indirebilirsiniz

Şeytan çiftlikten çok kötü dürtüyor.Korkudan arkamı çitlere dönemiyorum. :smiley:

Dönme cemil abi evlerden irak :))))

Ama atam ne demiş ‘‘Çiftçi milletin efendisidir’’

O bizim ülkede degil artik abi bizde calan efendi :))

Siftahı yaptık, katkıya devam…

Özet

yakında sevkiyat bölümüde gelecek demekki öyle kafanıza göre artık yük yok :smiley: şirkete de yeni kural gelecek ve sevkiyat müdürü alacaz

Özet

Murat Kaptan olmalı bence.

bakalım olacak kişi baya uğraşak gibi gözüküyor detaylar oluşsun murat abi de kabul ederse neden olmasın :slight_smile:

Murat abiyi bırakın km yapsın. :smile:

Sevkiyat kontrolu en cok istedigim sey kisisel dorseden sonra sartti cok guzel olur

Bizi vurmadıkları sürece iyi :stuck_out_tongue_winking_eye: . Tek atar valla. Hasar direk %100 :joy:

inşallah uygulanabilir çünkü ilk videolarında harici işlerde yapmıslardı denemeyi yada o zaman kişisel yoktu bilmiyorum kişisel dorseye umarım güncelleyebilrler…

Trucksbook 1.3.1 geldi

aynen şimdi farkettım bende fix dosyası yayınlamışlar

Boyle bir ozellik mi vardi patron yoksa yeni mi geldi

Yalnız bu ay çok çekişmeli başladı ilk 3 birbirine çok yakın. Bakalım yarışmayı kim kazanacak… :smile:

yok yeni gelecek özellik bu