ETS 2 Screenshots (Hikayeli)

Bakınca neden o olduğunu anlamak

8 Beğeni

Hangi modu kullanıyosun

1 Beğeni

İndirme Linki:
https://forum.scssoft.com/viewtopic.php?t=177963

veyada istersen workshop linki:
https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=1233285693

1 Beğeni

GLS Transport

5 Beğeni

Linkoping’de eski bir dostumla karşılaştım. Zamanında tırcılığı bırakmıştı. 3 yıldır birbirimizi görmüyorduk. Özlemişim. Neyse dedi ‘‘Tır direksiyonuna geçmeyeli çok oldu bir verde şirket içinde bir tur atayım’’. E ne yapalım verdim. Adam drift çekmeye başladı. Eğlenceli dakikalar geçirdik açıkçası. :joy:

4 Beğeni

Bugün İtalya’dayken bir anda üzerimden 2 tane jet geçti, yeni gelen bir random olay galiba.

10 Beğeni

Bana baltikta denk geldi evet yeni olay ve etkileyici

4 Beğeni

Youtube da bir videoda gormustum hocam yeni ozellik eklemisler jetler geziyo artik mod yapimcilari solo turk veya turk yildizlari skin i yapsa jetlere fena olmaz :wink:

3 Beğeni

GLS Şirketi bünyesinde işlerimiz tam gaz devam ediyor. Napoli yolundayız. 17 ton elektronik malzeme taşıyoruz.

Yükümü teslim ettim. Ekranda motor emisyonu lambası yandı. Bende Napoli de ki Volvo bayisine çektim tırı. Bakımı da dahil her şeyi ile ilgilenildi. Artık sıra dinlenip, sonraki teslimat için şirektten gelecek telefonu beklemekte.

7 Beğeni

[Yükleme: ets2_20181204_152352_00.png…()
fillandiyaiçi sevkiyat hct dorseyle kısa bir mola

6 Beğeni

İskandinavya’ya geri dönüş.

7 Beğeni

6 Beğeni

Bugün İtalya’dan Finlandiya’ya gidiyordum, birde ne göreyim!! bizim patronun arabasından dumanlar çıkıyor.

Allah’tan yolumun üzerindeydi, zavallı adam beni görünce hemen işaret yaptı, bende hemen tırı kenera çektim tabi, Ne oldu patron falan dedim, dediki: Hiç sorma ya, Berlin’e doğru giderken araba birden hararet yaptı, bende marşa basmadım dedi. neyse çekici çağırdık, çekici geldi arabayı servise götürdü, bende patronu alıp yola çıktım.
Patronun morali bozuktu, bi cigara verdim, dedimki patron artık bırak şu peugeot’ ları, kendine bir Audi falan al. Dediği söz şuydu: Bırak Audi’lere başkası binsin biz daha şoförlerin maaşını ödeyemiyoruz. :smiley:

23 Beğeni

Iyiki geldin peuegot iyidir hostir ama benana bir düze cikalim degistirecegim :slight_smile: guzel yolculuktu sana zahmet arabayi da cektiriver :))))

5 Beğeni

letonyada umumi tuvalette ihtiyaç molası. büyük geldi. küçük değil ki kenara çekip halledelim.

8 Beğeni

8 Beğeni

Yeni aracımız geldi. Birazcık aksesuar taktık doğal olarak.

Bakalım ilk siftahımızı hangi şehre yapacağız zaman gösterecek.

4 Beğeni

Bergen, Norway

6 Beğeni

Kablo sağlamlık testi :smiley:

12 Beğeni

Avusturya-Almanya sınırında 45 dk pause

Imgur

16 Beğeni