BM Logistics International Transport Services

ets2

Aklıma bir kulüp başkanının ‘’ herkese VAR da bize yok mu ‘’ dediği aklıma geldi.

arkadaşlar bu gun müsaitliğim vardı baya uğraştım oyunu sıldım yukledım cliente sıldım yukledım 1.32 dondum tekrar geri çektim cloud kapttım falan filan ama 1.33 de malesef çalışmadı bende bundan dolayı 1.32 ye çekip güncellene ne kadar ordan devam edecem egerkı trucksbook olmayınca sızde amaçsız boş boş gezioyrum falan diyorsanız kişisel tavsiyem 1.32 sürümünden devam etmenız

baltık dlc kullanan arkadaşlar ise oraları gezmek ise amaç 1.32 ye dönmenıze gerek yok gezıyorsanız zaten oyundan zevk alıyorsunuz demektır devam edersiniz…

dlc kaldıracak arkadaslar ise oyunun bulundugu klasorde baltık dlc sını başka yere tasıyıp steamden 1.32 dönebilir 1.33 e gececegı zaman da o baltık dlc sını aynı yerıne tasır

bır sanal sırket olduk onun ıcın hedeflerden gerı kalmayalım arkadaslar ki emeklerimiz boşa gitmesın

iyi oyunlar iyi sürüşler…

steam cloud kaldırdım şuan 3 teslimat yaptım hepsini saydı sürüm 1.33

yarın aksama kadar düzelmese bende çekerim olmadı cumartesiye kadar öyle kalır

Siteye kayıt için onaylama bekleniyormuş patron @blackmoon bizi bi onaylayıver

Önce oyuna gırın ayarlardan steam couldu acın, oyuna girip bir tane yük götürün sonra profil secme ekranına geri dönün steam couldu kapatın sonra tekrar yük götürün saymaya başlayacaktır.

normalde ben başka bir lojistik üyesiyim ama türk arkadaşlarımız kasması ıcın bu bılgıyı paylaşmak istedim bilginiz olsun rekabet olunca işler güzel oluyor :slight_smile:

şirketin 1 trilyon km olmasına gurur duyuyorum. kasım ayın performansına tebrik ederim şirket adına aralık ayında yine görmek isterim. başarılar bol bereketli kazançlar

türkü almanı fransızı önemli değil bilgi paylaştıkça çoğalır bu forumda da amaç bu zaten tekrar teşekkürler…

küçük bir logo değişikliği trucksbook da profil olarak bunu kullanacaz artık hatta mp de kullanıcı resmı olarak da kullana biliriz diye düşündüm

sizce

• OLMUŞ
  • OLMAMIŞ

0 oylayanlar

Ben ne yaptıysam olmadı mecbur tb güncellemesini bekleyeceğim

Mp de ki kadim dostum.Kaybolduğum yollar da yol bulanım.Park alanlarında ki sıfır çizenim ben yarışa varım :smile:

Patron bizi diskoya götür :smiley:

Rica ederim ne demek Türk’ün turkten başka dostu yoktur zaten gerisi fasa fiso

Hesaplar benden abi :grin:

Dün steam cloud u kapattığımda tb seferleri saymaya başlamıştı bugün yeniden girdiğimde saymadı,cloud u açıp bir sefer yaptım sonra kapatıp tekrar sefer yaptım saymaya başladı velhasılkelam cahilperi bir durum.

sohbet bölümünde dediğim gibi bunu önemseyen arakdaşlar 1.32ye çekip devam ederse güzel olur

Bende sıkıntı yok sayıyor truckbooks steam cloud kapalı durumda zaten açık olmasına çok gerek yok kendim zaten 10 günde bir yedekliyorum save dosyamı

iyi geceler biraz gaz basalim dedim

Özet

Trucksbook 1,30 güncellemesi geldi arkadaşlar.