BM Logistics "International Transport Services"

Kafalar dağınık :smiley:

2 Beğeni

Aynen @Burak34 arkadaşıma katılıyorum bende hiç farketmedim

Tatile gitmek ilk defa bu kadar sıkıcı oldu benim için pc den uzak olmaya alışığım ama bu şirket beni okadar heyacanlandırıyorki

kardesım eyvallah bu kadar beımsemene cok sevındım basından berı ama pc hep olur tatılının aılenle olamının keyfını cıkar 15 gun tatıle gıttım geldım bır 15 daha gıderım yanı buranın telafısı olur sen keyfını cıkar yakın zamanda beklyıoruz aracın duruyor :smiley:

2 Beğeni

Baskanim sirket scania skinine klasik arkadan bir griffin olsa nasil olur?

Yeni sistemi kurdum :smiley: artık katılabilirim. Yarın TrucksBooks kurup yazarım.

@Hasanofke abide geldi burasi SP nin resmi şirketi gibi oldu ama kurucusu farkli :sweat_smile: @blackmoon reis

herkes her şeyi yaparsa olmaz

1 Beğeni

@HasanOfke Sizinde bi ara buna benzer ats ye yapmıştınız diye hatırlıyorum ondan ne haber iptal mi oldu

1 Beğeni

@HasanOfke boyle guzel bir forum olusturmasaydi bizde bu sayfalafda yaziyor olamazdik ne guzel ki burda birliktelik oluştu bizde eglenmek icin kendi yapabileceklerimizi yapacaz…

Hocam bu arada aramiza simdiden hosgeldin sisteminde hayirli olsun…

1 Beğeni

Bana sormadin dimi :slight_smile:

Olabilir yapılır normal skin hazirlamistim ets icin ama steam hata verdi workshop a yukleyemedim normal mod klasorune atinca calisiyor… onu duzenleyip sirket icin sadece scania highroof da kullanilanibilir…

2 Beğeni

Neolur ne olmaz etiketliyorum :grin: (@blackmoon)
Yok hasana sordum sagda ok isaretine basip yazıyorum hasana ama nedense etiketlememis

1 Beğeni

Bende katilmak istiyorum ama iş nedeniyle aksamlari oyun oynayamicam anca cmt pzr ikisinden oynayabilirim sorun olurmu

Yok sorun falan olmaz tabi maksat oynayan kisilere biraz daha gercekcilik katsin diye boyle yaptigin her seferin en ince ayrintisina kadar bakabilecegin ve arkadaslarinda sana bakabilmesi oyuna farkli bir boyut katiyor maksat eglence tabi kimseye her gun girin denilmez onemli olan canli tutalim yeter :)) simdiden hayirli olsun o zaman suan disardayim aksam linkleri atarim mesajdan ben… oncelikle trucksbook uyelik olussturup en ustteki sirket sayfasindan basvuru yapin programi indirip oyuna da o sekilde girmeniz yeterli :slight_smile:

1 Beğeni

@blackmoon tamam bende işteyim zaten aksam evde olurum 7 7 bucuk gibi o zaman hallederiz.

Eyvallah hocam kolay gelsin tamamdir.

2 Beğeni

fransa’ya doğru yolculuğumuz devam ediyor kısa bir namaz molası verelim dedik mağlum yolumuz 1500 kilometre daha 1200 km yolumuz daha var

2 Beğeni

allah kabul etsin hocam. Hayırlı işler hayırlı yolculuklar.

2 Beğeni

Amimm sagolasın kardeşim sanada kolay gelsin

1 Beğeni