BM Logistics "International Transport Services"

Eyvallah sagolasin hocam tesekkurler:)

Sirket bu ay @Burak34 sonradan @TheSword ile yollari cekiyor ellerinize saglik arkadaslar

3 Beğeni

@TheSword beyin maşallahı var

3 Beğeni

Aynen iyi gidiyor :slight_smile:

Bugün Ets 2’nin modsuz en uzun rotasından gittik. Palermo-Bergen 3700+ km

3 Beğeni

Volvo 750 galiba ortalama yakıt 75,9 :smile:

4 Beğeni

Tebrikler hayirli isler bol kazanclar:) vakit bulursam benimde seferim var bakalim ne olacak

BM Logistic şirketi için 2 haftadır üzerinde çalışılan ve 670000€ tutan sadece Special transport için özel hazırlanan The Black Monster 10x6 Volvo FH 750 tırımızı takdim ederim.
İlk işimiz hayırlı olsun.

5 Beğeni

Hayirli ugurlu olsun @Burak34 cekicin gayet cekici hani :))) kazasiz belasiz yolculuklar

1 Beğeni

gitti 1500 km lik yük arkadaş güncelleme ne ara geldi… 2 dk yemek diye çıktıydım son 150 km küsür kaldıydı…

Bu zorlu yolları bide dorse dengesini minimuma alıp çıktık

aynı şekil indik yazık oldu :smiley: şansıma tüküreyim.

2 Beğeni

Sans iste gonuller bir olsun kaza bela vermesin ne diyelim :))) helal olsun iyi yolculuklar simdiden

2 Beğeni

Sana dedim de ben de actigim sevkiyat yarim mis 2000 ustu km lik ti gitti :joy:

3 Beğeni

Yalnız Hocam Bi Konu Hakkında Bişey Sorucam’da Bu Program Tam Olarak Benim Yapmış Olduğum Teslimatları Göstermiyor Üstelik Oyuna Ait Dosyalar C: Sürücüsünde Ve Steam’de Profil Görünürlüğü Açık Her Şey Görünür Vaziyette Yardım Ederseniz Sevinirim Bi Türlü Halledemedim Yardım Ederseniz Sevinirim …

mesaja bakarsanız yardımcı olmaya calısayım yapabılecegımız bır sey ıse…

2 milyonu gecti kazancimiz ellerinize saglik arkadaslar Tekerinize zeval gelmesin :slight_smile:

1 Beğeni

artık arac ve dorse boyamasını dıledıgınızce degıstırebılırsınız

suanlık scanıa cekıcı ve sırket kısa uzun dorse ıcın uyguladım bır ıkı gune daf ve volvoya da gelecek metalik destek

boyama ıcın mesaj bolumune bakın arkadaslar hayırlı ısler

1 Beğeni

arkadaşlar volvo ile daf çekıcılerınde metalık boyamaları tamam gule gule kullanın bol kazanclar
cekıcıler ıcın mesaja :smiley:

1 Beğeni

ellerine sağlık üstad

2 Beğeni

eyvallah hocam hayırlı işler bol kazançlar olsun…

1 Beğeni

hiç demiyorsunuz dorsede lojıstık yazısı nerde aceleye gelmıs unutmusum :smiley:

son mesaja attım arkadaslar guncelemek ıstersenız ordan ındırebılırsınız

ıyı yolculuklar hayırlı ısler....
1 Beğeni