BM Logistics "International Transport Services"

Dünya genelindede yapmak lazım ki yapılır şirket üyesi baya var

3 Beğeni

Neyse arkadaslar tartisma konusu yaratmaya gerek yok sirket limiti 25.000 km bunu doldurursa herkes baska konu yok zaten amac eglenmek eglenirken de bir amaca hizmet etmek :))

5 Beğeni

Tartışma yok patron istişare ediyoruz :)) Murat Kaptan’ın dediği gibi vakti olan yapıyor, bazı arkadaşlarımız şirket içi farklı görevlerdeler onlardan beklentiler farklı :smiley: şirket sınırı ve kurallar belli olduğuna göre eğlenmeye bakalım :smiley:

4 Beğeni
Bunu da şöyle bırakalım madem :+1:

7 Beğeni

Ayın 14’ünde bu ayki limitide doldurduk. Şimdi ay sonuna kadar ikiye katlamada

;)

limit

8 Beğeni

İngiltere’yi yeniden keşfediyordu :smiley:

Özet

5 Beğeni
Yollar benim evimdeyim / İzlanda-Finlandiya

Tórshavn Limanda dorse getirilmiş yaklaşık 4 gündür bekliyor. Reklam dorsesi olarak mı bırakıldı yoksa?:

Mükemmel zamanlama:

Aman dikkat edelim Norveç yollarında çok kaza var bu aralar:

Uppsala’daki şirket binalarından uğradım. Kupam kırılmıştı yenisini temin ettiler:

Bir yolculuğun daha sonuna geldik. Herkese Kokkola’dan hayırlı geceler.

6 Beğeni

araç boyamaları bitti linkleri akşam yenileyip haber vereceğim… var olan boyamalara ek olarak geldi eski boyamalarda birlikte çalışıyor krone ve standart dorse içinde boyama eklendi…sadece scania da yeni iki farklı boyama var diğerlerinde sadece 1 tane yeni boyama var iyi sürüşler umarım beğenirsiniz…

Özet

15 Beğeni

Yavaştan yola koyulma vakti.

Özet

6 Beğeni

Şsst çaktırmayın patron Scania ile anlaşmalı o yüzden ona fazladan boyama yaptı, İşin içinde para var.:smiley: şaka bir yana harika olmuş hocam.

7 Beğeni

Teşekkür ederim şef.

3 Beğeni

arkadaşlar linkleri güncelledim araç ve dorse boyamalarını indirip mod klasörüne direk atın ve değiştir secenegine tamam deyip keyfini çıkarabilirsiniz… scania fazladan yapmamın sebebi baştan başka boyama yapıp daha sonra fıkır değiştirince yaptıgım llk boyamayıda koydum… scania boyamanın bırınde 3 boyut lu yapmaya çalıştım öndeki şeritleri falan ama elimden bu kadar geldi iyi sürüşler olsun :smiley:

https://park.simulasyonturk.com/t/bm-logistics-arac-dorse-kaplamalari-ve-sirket-eklentileri/2995

6 Beğeni
Özet

5 Beğeni

Önü yeni BMC’ye benzeten tek benim galiba. :grin::grin:

3 Beğeni

Patron ben bir önceki modları kurmadım, güncel linkleri indirip kuracağım. Sıralama nasıl olacak bir önceki ile aynı mı ?

3 Beğeni

skinler güzel… sıralama önemli değil artık kafana göre at hepsi zaten birleştirilmiş

6 Beğeni

Yeni şirket skinlerimizi giydirdik aracımıza, düştük irlanda yollarına.

Özet

4 Beğeni

Patron yeni boyaları getirtmiş. bizde aracımızı kaplatıp Hırvatistan Romanya yollarına düştük :slight_smile:

Özet

5 Beğeni

ooowww hocam çok guzel olmuş ellerine sağlık garajın üstündeki logo çok sade kalmış dorseye yaptıgın renklerin graj tabelasının arka planına uygulasan sadece genç dinamik durur öneririm.

3 Beğeni

Bu haliyle daha iyi. Zaten amaç şirketin logosunu oraya koymak, sade olmalı bence.

2 Beğeni