BM Logistics "International Transport Services"

tabela ışıklı olduğu için çok fazla parlama yapıyor farklı şeyler denemiştim önceden

2 Beğeni

önemli duyuru:

arkadaşlar şirket kurallarını her seferinde anlattık ve kayıt olurken bunları da kabul ettınız malesef üzelerek söylemek zorundayım 9 kişiyle yolları ayırmak zorunda kaldık çoğu 1,5 ayı aşkındır 5.000 km altında kalanları geçen ay nerdeyse hiç km yapmayanları çıkarmak zorunda kaldık…

yanlışlıkla burada grup ismi silinen varsa özelden yazabilir…

@aLoNeAnqeL19 kendisi özel nedenlerden dolayı ayrılmıstır şirketimize katıldığından beri 80.000 km aşkın yol yapmıştır…şirketimize kattığı değerler için kendisine burdan teşekkür ederim ileriki zamanlarda tekrardan aramızda görme dileğiyle…

geçen ayın 20 sinden bu yana şirkette bulunan arkadaşlar sizlerinkileri kontrol etmedım ay sonu bu kişilere de bakacam 5.000 km altında olanlarla malesef yollarımızı ayıracaz…

5 Beğeni

Murat abi şu anda TrucksBook’da Türkiye 6.sı sensin :grinning:

5 Beğeni

Adam king ya ben plaka da bırakır dedim ama devam ediyor. saygıyla önünde eğiliyorum @MURATKAPTAN67

5 Beğeni

bence doğru bir karar patron özel sebep bildirenler harici böyle bir filtre olmalı sonuçta şuan yaklaşık 80 kişiyiz ayda ortalama 1,500,000 km yapmamız lazım diye düşünüyorum. Bireysel oynamak yerine böyle bir oluşum içinde olmayı seçtiysek ve gerçekten bu denli emekler harcanıyorsa özel sebebi olanları tenzi ederek en az aylık 15,000 km yapmalı herkes. bu benim şahsi düşüncemdir, yanlış düşünüyorsam da kusura bakmayın arkadaşlar. sevgi ve saygıyla…

6 Beğeni

yok sonuna kadar haklsıın ve doğru düşünüyorsun amaç bir gerçekçilik ve şirket adı altında hedef doğrultusunda bir grup oluşturmaktı isteyen zaten trucksbookda üyelik açıp şahsi oynayabilir…ama burda belli kurallar var aylık hedef şirket içi 25000 ama yapılamaya bilir yada oynanmaya bilir diye biz 5000 km şirkette faal kalmak için kural koyduk buna da uymuyorsa zaten yapacak bır şey yok 1 ay da 5000 km gülünç bir rakam çünkü… herkese hayırlı işler bol kazançlar :slight_smile:

6 Beğeni

Teşekkür ederim bu benim sadece hep aklımda kalıcak çünkü çok sevmiştim şirketi özel nedenlerden dolayı biraz ara vermek zorundayım km yapmazsam yollarim ayırma durumu söz konusu olduğu için ayrılıp ara verip sorunum ortadan kalktığında tekrar aranızda görmekle mutluluk duyarım.

İyi çalışmalar. Bol kazançlar

7 Beğeni

Abiler deneysel betadayken truckbooks çalışmıyordu açık betada çalışıyor mu acaba?

2 Beğeni

betaya geceçerken savenizi alin düsük 1.32 de çalışmıyor sonra sürüm düşürünce

3 Beğeni

Surum gelince guncelleme yapiyorlarmis analdigim kadariyla betalarda yapmiyorlar

4 Beğeni

gedsere varmak üzereyim euro2 de gelmek isteyen varsa ihtiyar olarak oradayım

2 Beğeni

4000 kmlik bir iş yapıyorum da dalgınlığıma geldi bir ara 102 yaptım. Gitti güzelim iş. :frowning:

5 Beğeni

sadece 100 üzeri yaptığın km ler gider hepsi gitmez öyke değil mi

2 Beğeni

yok 100 ü 1 kere geçtiysen o yük iptal :slight_smile:

3 Beğeni

Cok iyimsersin be abi :))) polyanayi dağa kaldırmışlar ohhh dağ havası iyi geldi demiş:joy::joy:

5 Beğeni

hangi tip taşımada mp,sp çünkü bende iptal olmuyor

3 Beğeni

tabii usta şoför olduğumuz 100 de geçmiyoruz :smiley: 94 e sabitle 5 artış 100 olunca otomatik retarder

4 Beğeni

O bile fazla (bence) :slightly_smiling_face:

3 Beğeni

iptal derken yük iptal değil sürdüğün km iptal yani gerçekci sürüş saymiyor yarış katagorisine girer 25.ooo e faydası yok, şirkete katkısı yok… sadece sana katkı sağlar tecrübe ve para olarak

5 Beğeni

ahh elektrik kesintisi ahh…

2 Beğeni