BM Logistics "International Transport Services"

edit: trucksbook forumda cevaplamışlar deneysel sürüm olduğu için desteklenemiyormuş resmi olarak çıkınca çalışabilecekmiş…

4 Beğeni

volvonunda tasarımı bitti ve çok yakışıklı oldu…

Özet

10 Beğeni

Hocam süper olmuş. Demek artık her tır için ayrı tasarım yapıyorsunuz? :slight_smile: Eugene Volvo Fh modunda baya güzel duruyor. Emeğinize sağlık. :+1:

4 Beğeni

Eyvallah hocam ayri tasarim cok dusunmuyordum ama bakalim suan scania ile volvo bitti digerlerinde ne olacak gorecez:))

3 Beğeni

Tasarımcı sizsiniz hocam :smile: siz biliyorsunuz.

3 Beğeni

Aşık oldum abi ya :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

Ve Ayrıca TrucksBook şirket profilinde sıralamamız 18. olarak gözüküyor ama şirket listesinde Türkiye çevresinde 18. olarak gözükmüyor…

Özet

-Şirket Profilinde Gözüken-
s%C4%B1ralama

-Şirket Listesi-

3 Beğeni

beğenmene sevındım :smiley: senin baktığın türkiyede kurulmuş bütün firmaların listesi faal olan olmanyan hepsi var orda bir sıralama yok yani satırın yan tarafında da 18 yazar zaten ellerinize sağlık arkadaşlar güzel ilerledik türkiyede de şuan da 2 sıradayız :slight_smile:

Özet

5 Beğeni

patron eline saglık yeni skinler gelince tırı değiştirmeyi planlıyodum ama hangi tıra geçsem karar verememiştim bu skini görğnce Volvoya geçme kararı aldım çok yakışmış

3 Beğeni

Bu ay zirveye oynayabilir miyiz ne diyorsunuz bi çılgınlık yapsak mı :slight_smile:

3 Beğeni

Çılgınlığı anca türkiye genelinde yapabiliriz bu ay. Dünya genelinde ise önümüzdeki maçlara bakacaz. :slight_smile:

3 Beğeni

Murat başkan sağolsun. :joy::joy:

4 Beğeni

Aslinda en kalabalik gruplardan biriyiz bizde artik aslinda hepimiz limit sadece doldursak gayet ilkleri zorlariz ama iste :))

6 Beğeni

Soru. BM Lojistik neyi ifade ediyor veya ne anlama geliyor?

şirket kurucumuzun isim kısaltması kardeşim Black Moon yani

4 Beğeni

Sayın patronum geçen ay bir yazı yayınlamıştı ilk 20 hedefimiz diye ;
Varsa daha büyük oynamak isteyen ben hazırım :skull_and_crossbones: savaş baltalarımı biledim bekliyorum :skull_and_crossbones:

6 Beğeni

abi ben murtfaktayım sizin için hazırlıkları yapıyorum :)) elimden geldiğince yapacam bende :smiley:

5 Beğeni

Aslında hesabı çok kolay herkes günde bir sefer 1000 km lik bir iş yapsa (ortalama 40 dk) 80 000 km yapar bakın sıralamadan 80 000 eklenince kaçıncı sıraya çıkıyoruz ve de bu oyunu oynuyorum ben diyen birisi hiç değilse günde iki saat oynar varın hesabını siz yapın (çünkü bu hesap beni aşar :D)

5 Beğeni

Sıkıntı yok patron bi 25 000 de senin için yaparım

5 Beğeni

Ben dünya geneli ilk 15 diyorum, hatta bana kalsa ilk 10 ancak kalabalık olmamıza rağmen malesef km bazında yetersiz kalıyoruz.

2 Beğeni

Şu an 18. sıradayız zaten.Şöyle bir durumda var herkes her ay aynı performansı gösteremeyebilir zaman meselesi biraz.Zamanı olan zaten yapıyor km ben zamanım varken elimden geldiği kadar km yapmaya çalışıyorum yapamayanların yerine de çünkü bir sonraki ay zamanım olmayıp km yapamayabilirim o zamanda aynı bu hassasiyeti zamanı olan arkadaşlardan beklerim.

5 Beğeni