BM Logistics "International Transport Services"

nerdesiniz bende geliyooooom…

4 Beğeni

Çıktıydık oyundan. ben genelde İtalya, Fransa, Avusturya taraflarındayım.

4 Beğeni

zaten çokda beraber gidemedik :slight_smile: 500 km yolum vardı yoktu teslimatı yapıp çıktım bende 10 dk sonra :slight_smile: senin yazınıda anca gördüm. akşam 8 den sonra girersem yazarım buradan…

2 Beğeni

hangi serverde takılıyorsunuz, ben hep eu1’deyim daha kimseyle karşılaşamadım :smiley:

2 Beğeni

Ben yüzde doksan eu3 giriyorum sıkıntı yaşamamak için :slight_smile: uzun zaman sonra eu2 girdim şansa karşılaştık.

3 Beğeni

Bu da benden gelsin.

Özet

Bu ekranda çekeyim dedim ama olmadı. :smile::smile:

8 Beğeni

Beyler yerimi bilmiyorum ama bi sorum var Truckersmp giriyorum Install availabla updates diyor tıklıuyorum 1.50mb bişey tüklüyo ama yine aynı yazı geliyor sildim yükledim ama aynı ne yapabilirim başka

2 Beğeni

bir fikrim yok benim :confused:

2 Beğeni

ayıp ettin olmassa oldururuz :)))

Özet

6 Beğeni

Helal olsun be patron. :heart_eyes::heart_eyes:

4 Beğeni

bu arada bütün kaplamalar 1.33 de çalıştı mı ben hiç girmedim betaya çünkü…

3 Beğeni

Sürüm düşürdüm iş yapmak için patron. Denemedim.

3 Beğeni

Şahane patron ellerine sağlık sabırsızlıkla bekliyorum

4 Beğeni

Toller okuldan çıkana kadar eu2 :smiley:

4 Beğeni

şu üçgendeki şehirlerden ve yollarından uzak dur yeter eu 2 için… burda belaya bulaşma ihtimali %1.ooo.ooo diger bunların biraz uzagı %30 civari tamamen güney kesimler batı kesimler ve birazda olsa iskandinavyada belaya bulaşma sansın %10

Özet

4 Beğeni

Buna benzer bir sorun yaşamıştım birkaç gün önce truckersmp konusunda paylaşmıştım

1 Beğeni

Patronunda katkılarıyla yeni bir araç kattık filoya. Kattık ki ne kattık. Araç adeta “Baba yanıyürük” diyor. :slight_smile:

Red Tiger

6 Beğeni

Hocam 1.33 te bütün kaplamalar çalışıyor, hatta yeni gelen HCT dorsesinde bile uyumlu. :smiley: Scs bu sefer şablonlara ellememiş demekki.

Özet

7 Beğeni

Buna sevindim iste :)))

4 Beğeni

O zaman bir tek truckbooks çalışmıyor.

3 Beğeni