BM Logistics "International Transport Services"

Demek ki 1.33 de client degistirecekler uyusmazlik yapiyor belli ki ben daha denemedim ama

3 Beğeni

Scs forumunda çok gördüm, sizinle alakalı bir durum değil. 1.33’e uyarlanmamış kimsede çalışmıyor şu an.

3 Beğeni

Peki napsak ki? 1.32’ye mi çeksek 5000 km yapıp sonra mı yükseltsek?

1 Beğeni

Suan 1.33 de ne yapacaksin ki mp uyarlanmadi sp de ise mod falan entegre etmiyorsan gerek yok suan duzgun hale gelince yukseltirsin bence sahsi fikrim tabi

2 Beğeni

Patron ben single’da takılıyorum ki zaten. Hem de modsuz oynuyorum. :joy::joy: Neyse o zaman bu akşam sürüm düşürür öyle oynarım bende.

4 Beğeni

Video icin eline sağlık.Mp de yoktum,murat kaç km yaptı acaba ?:grin:

3 Beğeni

Eu 2 de bakın kimle karşılaştım…ve bi kaç bin kmcik yaptık beraber :sunglasses:

Özet

@Tugrul_Canoglu

8 Beğeni

Murat abiyi bekliyorum, mangal yapıcaz, aman patron duymasın :slight_smile: @MURATKAPTAN67

Kop gel Murat ağbeey

7 Beğeni

şirketimiz için yeni araç ve dorse giydirme tasarım işlemi başlamıştır yakında yeni yüzüyle yollarda olacak…

yeni tasarım

14 Beğeni

Güzel ve eğlenceli bir konvoydu

6 Beğeni

eline saglık patron 10 numara olmuş

4 Beğeni

Çok güzel olmuş abi ama sanki kupadaki renkle dorsedeki renkler uyumlu olmamış gibi

4 Beğeni

Muhteşem olmuş patron :+1:

4 Beğeni

Harika görünüyor patron

4 Beğeni

Şirketimizin 3. nesil şirket kaplaması hayırlı olsun. Bende diyorumki bizim patron neden bir kaç haftadır sessiz.:smile: Süper olmuş hocam ellerinize sağlık.:ok_hand:

6 Beğeni

iyi is cikarmissin. resmen scania yi simartiyorsun :slight_smile:

5 Beğeni

@gampue eyvallah abi sağoalsın @Burak34 teşekkürler müdür :smiley: @draqpit @Berkayycl @SerkanKLD beğenmenize sevindim arkadaşlar… @hamiaslantas kırmızı olarak gordugunuz yerlerin hepsi dorse çekici dahil tekrardan renkelndirelebilir yerler…

6 Beğeni

tek tek araçalara çıkarmak yerine yıne aynı araçlara uygulayıp aynı mod klasorune entegre edip çıkaracam bilginize arkadaşlar onun için bir kaç gün gün sonra tamamlıyacağım…

6 Beğeni

2 Türk İtalya’da karşılaşırsa o yol kapatılır muhabbet edilir :slight_smile:

Özet

9 Beğeni

bi süredir yük teslimatları sonrası foto SS almaya başladım devamıda ileri ki zamanda gelebilir…

Özet

birde baktım ki teslimattan sonra sabah olunca yandaki konternırlarda aynı renk dizilimiyle sıralanmış şans işte :slight_smile:

8 Beğeni