BM Logistics "International Transport Services"

patron ben yükümü aldım byarını sabırsılıkla bekliyorum

Özet

5 Beğeni

ATS ’ DE Volvo VNL780 Aracımızı Alıp Renklerinde Boyamaya çalıştık.

Volvo VNL780

4 Beğeni

Akşam için sabırsız bekleyiş devam ediyor :slight_smile:

Özet

4 Beğeni

Akşam için beklemedeyim :slight_smile:
Not: Toplanma alanı NCZ olduğu için üst üste binmeyelim aman deyim :smile:

Yer Bildirimi

3 Beğeni

Gelecek arkadaslar Convoy | TrucksBook kayit yapsin kim gelecek bilelim

bugün aslında iskandinav ülkelerinden birinden çıkıp fransa italya yada macaristan taraflarına uzun menzilli yük baksaydik iyiydi :smiley: almanya tam ortada en babası 1500 km yük buluyorsun onuda bulabilirsen :smiley:

3 Beğeni

Dün acele rotalari cikardim maksat bu gun sorun olmasin diye yarindan itibaren rota soylerseneniz ekleyelim rotalari belli olsun yerimiz yurdumuz:)

1 Beğeni

hocam linke girdikden sonra sanki gerçekren danışmaya girmişsinde arkadan gelen şarkılar gibi çalıyor güzel düşünce çok fazla geliyor kıssak mı

3 Beğeni

Arkadaslar sa oturdugum muhitte kaldirim ve asfalt calismasi oldugundan dunden bu yana net yok elektrikte bir var bir yok bu sebeple ben bu hafta ne yazikki olamayacagim. Size iyi eglenceler kazasiz belasiz.

4 Beğeni

inşallah o ana kabloyu falan patlatmamışlardır :slight_smile: yol çalışmasından dolayı ortalama beyzbol mu desem tenis topu kadar çapı olan kabloyu koparmışlardı… sonrasındada sağosun bilmem kac metre acıktaki bakırdı sanırım kabloyuda hırsızlar çalınca 3 ay sikayet arıza bilmem ne derken zorla yapmışlardı… mobil netin yeterli ise elektrikde sıkıntı yoksa oradan bağla interneti olmadı

5 Beğeni

Eyvallah hocan ana sayfada sag tarafta asagida biraz onu kisabiliyosun player menusun den istersen kapatabiliyosun da

3 Beğeni

hey @blackmoon Boss we are waiting new photo and video.Please hurry up :grin:

2 Beğeni

benden sadece bi adet iştah açıcı o zaman

Özet

7 Beğeni

Farklı açıdan

Photo

5 Beğeni

@MURATKAPTAN67 I came home now. I will send an hour later :))

3 Beğeni

çok fazla video resim çekmedim eldekilerle bu kadar :slight_smile:

10 Beğeni

Bundan iyisi can sağlığı :ok_hand::ok_hand::ok_hand: eline sağlık.

4 Beğeni

bunlarda benden amatör işi :slight_smile: dün uppsala ya giderken elektrikler gidince benim konvoy yarıda kesildi. birdahakine artık

Özet

7 Beğeni

Abiler merhaba. Bugün bir iş yaptım ama Truckbooks kabul etmedi. Neden böyle birşey yaptı anlamış değilim. Acaba 1.33 Deneysel Beta’da oynadığım için mi?

3 Beğeni

1.33’te ben de yayında denedim olmadı saymıyor neyse :slight_smile:

4 Beğeni