BM Logistics "International Transport Services"

ben kaç gündür girmiyorum :frowning: Pazar akşamı yayında devam edeceğim patron :slight_smile: Ama haftaya FS19’da temsil etmem gerekebilir.

6 Beğeni

Ne demek ya sıkıntı yok sen sirket reklam ve pazarlama müdürü olarak zaten gayet iyi calisiyorsun :slight_smile: :grin:

6 Beğeni

Kurumsallık bunu gerektirir :smiley: yeni reklam filmimiz…

17 Beğeni

Süper olmuş ne zamandır diyecem birisi konvoyun videosunu alsın diye sefer yapmaktan vakit bulamadım bitiyorum şu sıra sıra dizilen konvoy görüntüsüne :smiley: Eline sağlık başkanım …
@hercai006 ihtiyar koş koş televizyona çıktık :grin:

8 Beğeni

Ellerinize sağlık çok güzel olmuş patron. :+1:t2:

5 Beğeni

Begenmenize sevindim :slight_smile:

6 Beğeni

Uğraşanların eline, emeğine sağlık. Güzel iş çıkartmışsınız.

5 Beğeni
Özet

hikayesiz bir uzun sefer fotosu kıbrıs’tan ispanya’ya dogru gidiyoruz
buda benim bab yiğidim işte

10 Beğeni

Alt yazılar da çıkmış :joy:

2 Beğeni

ya kusura bakmayın çok bilgili değilim bu konuda kesip biçemedim fazla yazılarda çıkmak zorunda kaldı :smiley:

3 Beğeni

Patron harika olmuş, ellerine kollarına sağlık :slight_smile:

2 Beğeni

1.33 betaya geçmeyin arkadaşlar yoksa konvoy olayınız ve Mp olayı yalan olur geçmek isteyen olsa bile yarın konvoydan sonra geçsin… yada oyunun yedek dosyasını alın duruma göre dosyaların yerini değiştirirsiniz ( o şekilde oluyormu problem onuda bilmiyorum ama ) ayrıca save dosyanızıda yedekleyin her ihtimale karşı

2 Beğeni

save dosyasının yedeklenmesı yeterli tekrardan geri düşük sürüme döndüğünde save dosyanı eskisi ile değiştirip kaldığın yerden devam edersin

1 Beğeni

Mükemmel olmuş elinize sağlık.

2 Beğeni

ben dayanamadım meraktan başlattım yaw :smiley: beta yüklemeyi oyun dosyasının yedeği ile saveyi aldim bakacam bi :smiley:

2 Beğeni

Multiye girerken oyun girmiyor scs software ve ets 2 logoları gelmiyor güncelleme geldi ayrıca

1 Beğeni

Abi girilmiyor erişim yetkiniz yok diyo

1 Beğeni

siteye giriş yaptın mı bir sıkıntı olmuş onu düzeltmem lazım linki yeniliyecem…

1 Beğeni

Bu makina yanıyor!

Özet

4 Beğeni

MP buluşmaya gelecek arkadaşlar siteden blog sayfasına bakalım kuralları yazdım ona göre hareket edelim lütfen…

https://www.bmlogisticstransport.com/blog

4 Beğeni