BM Logistics International Transport Services

ets2

Adamın özrü 10bin km :joy::joy::joy:

ben kaç gündür girmiyorum :frowning: Pazar akşamı yayında devam edeceğim patron :slight_smile: Ama haftaya FS19’da temsil etmem gerekebilir.

Ne demek ya sıkıntı yok sen sirket reklam ve pazarlama müdürü olarak zaten gayet iyi calisiyorsun :slight_smile: :grin:

Kurumsallık bunu gerektirir :smiley: yeni reklam filmimiz…

Süper olmuş ne zamandır diyecem birisi konvoyun videosunu alsın diye sefer yapmaktan vakit bulamadım bitiyorum şu sıra sıra dizilen konvoy görüntüsüne :smiley: Eline sağlık başkanım …
@hercai006 ihtiyar koş koş televizyona çıktık :grin:

Ellerinize sağlık çok güzel olmuş patron. :+1:t2:

Begenmenize sevindim :slight_smile:

Uğraşanların eline, emeğine sağlık. Güzel iş çıkartmışsınız.

Özet

hikayesiz bir uzun sefer fotosu kıbrıs’tan ispanya’ya dogru gidiyoruz
buda benim bab yiğidim işte

Alt yazılar da çıkmış :joy:

ya kusura bakmayın çok bilgili değilim bu konuda kesip biçemedim fazla yazılarda çıkmak zorunda kaldı :smiley:

Patron harika olmuş, ellerine kollarına sağlık :slight_smile:

1.33 betaya geçmeyin arkadaşlar yoksa konvoy olayınız ve Mp olayı yalan olur geçmek isteyen olsa bile yarın konvoydan sonra geçsin… yada oyunun yedek dosyasını alın duruma göre dosyaların yerini değiştirirsiniz ( o şekilde oluyormu problem onuda bilmiyorum ama ) ayrıca save dosyanızıda yedekleyin her ihtimale karşı

save dosyasının yedeklenmesı yeterli tekrardan geri düşük sürüme döndüğünde save dosyanı eskisi ile değiştirip kaldığın yerden devam edersin

Mükemmel olmuş elinize sağlık.

ben dayanamadım meraktan başlattım yaw :smiley: beta yüklemeyi oyun dosyasının yedeği ile saveyi aldim bakacam bi :smiley:

Multiye girerken oyun girmiyor scs software ve ets 2 logoları gelmiyor güncelleme geldi ayrıca

Abi girilmiyor erişim yetkiniz yok diyo

siteye giriş yaptın mı bir sıkıntı olmuş onu düzeltmem lazım linki yeniliyecem…

Bu makina yanıyor!

Özet