BM Logistics "International Transport Services"

Gönderdim.

1 Beğeni

@draqpit Şirkete yaptığınız başvuru kabul edilmiştir.

1 Beğeni

Teşekkür ederim. Genel sohbetlerinize Trucksbook üzerinden mi yoksa Discord üzerinden mi yapıyorsunuz ?

Firmamızdaki ilk işim hayırlı olsun.

Özet

6 Beğeni

asıl fırma ilgili konuşulan yer burası hafta sonları yapılan mp buluşma ise discord uzerinden devam etmektedir…trucksbook da sırket profıl sayfasında dıscorda katılabilirsiniz

4 Beğeni

İki ihtiyar biraz turladık 3700 km cik…

Özet

9 Beğeni

maşallah abi :smiley:

4 Beğeni

arkadaşlar araç yüklemede ve bazı boyamaların birbirini etkileme sorunları vardı özellikle scania için bundan dolayı hepsini düzenledim

bunu yapmamın sebebi hem düzenlemek hem çakışanları yeniden ayarlamak hemde artık araç güncelleme yaptıgımda sadece bır dosya ındırıp değiştireceksiniz…

bütün araçları tek mod haline getirdim mod klasöründe 8-9 tane araç boyama olayı yok artık ve araçlarda hangisi üstte hangisi altta olayı olmayacak aktif etmeniz yeterli kelsa ve 50k adons light signleri bm ile değiştirici de araç dosyanın içinde gömülü halde sadece 50k adons ve kelsa modunu indirip web sitesindeki talimatları okuyun kelsa ve 50k adons kullanmak için sadece aşağıdaki gibi boyamaların altında olsun modlar

Özet

ilk başta sizdeki modları silmenizi öneriyorum ve aşağıdaki linkten web sitesine giriş yapıp tailmatlar bölümünde yapılması gerekenleri okumanızı rica ediyorum

https://www.bmlogisticstransport.com/araclar (bütün bilgileri görüp linklere ulaşmak için pc den giriş yapın)

notlar:

1) araçlar tek dosya halinde(volvo ve scania 8x4ler dahil)
scania araçları boyamaları çakışmıyor artık bütün araçlard bütün boyamalar aktif
volvo araç light bar için 4 farklı yeni logolu tasarım
2) dorseler tek dosya halinde
dorselerden istediğinizi seçip boyamasını yapabilirsiniz
3) garaj ismi yeni logo ile değiştirildi

detaylara siteden bakabilirsiniz…

bunlar dışında olanlar (şirket binaları,şehir billboard,araç aksesuar vb.) keyfi olarak kullanmak isterseniz linkten ulaşıp istediğinizi indirip kullabilirsiniz…

iyi sürüşler…

9 Beğeni

Ellerinize sağlık teşekkürler.

3 Beğeni

nedemek her zaman :slight_smile:

5 Beğeni

Başkanım tek dosyaya almışsınız bir deneyeyim inşallah çalışır :slightly_smiling_face:
edit: çalışmadı :neutral_face:

Harbimi diyon

he valla :sob:

Bende indirdim daha denemedim. Deniyince cevabımı güncellerim…

Şirketimizin “Michelin” ile yapmış olduğu anlaşma doğrultusunda, Bir süreliğine izlanda bölgesinde BM Logistics olarak “Michelin” yüklerini taşıyacağız. Bu nedenle aracımızı giydirdik izlandanın zorlu yollarına düştük.

İzlanda ve kar

5 Beğeni

Sayın @blackmoon patronum ; bugün sadece üç sefer yapabildim ben yine fırsat buldukça sefer yaparım lütfen beni şirketten çıkarmayın ilk fırsatta daha çok sefer yapacağım saygılar.Fs 19 falan oynamıyacağım.

Özet

7 Beğeni

murat abi adamsın :smiley: adam kusurabakma derken bile ezip geçiyor arkadaş :smiley:

4 Beğeni

Patron ben daha fazla ezilemem. İstifa dilekçesini nereye bırakıyorduk?

5 Beğeni

kaçmak yok öyle çalışmaya devam :smiley:

4 Beğeni

Adamın özrü 10bin km :joy::joy::joy:

3 Beğeni