BM Logistics "International Transport Services"

Şahsen son halini bekliyorum , sürekli yeni hallerini indirmekten mod bile kullanmıyorum uzun zamandır

Yok hocam artik son ve degismiyecek hali bu belki bazilari cabuk yapiyordur boyalari hazirlamak kisadir ama ben cok becerikli olamadigim icin bu yaptiklarim asiri cok zamanimi aldi ve isden gucten anca vakit ayirip az uyuyup:)) son haline kavustu artik uzun bir sure boyamalar guncellenmez belki oyun icin eklemeler yapariz garaji yaptik belki sirket binasi falan yani ekleyebilirsek… sozun özun bu boyamalar son version final :))

2 Beğeni

Alternatif olarak

Truckbooksun kendi uygulamasına uyarı sesi eklemesi var ben 96km/hye uyarı sesi ayarladım dalgınken bassamda hemen duyup yavaşlıyorum

1 Beğeni

O özellik Premium hesaplar için mi yoksa …?

ben sesı ayarladım ama bende calmadı hıc
uygulamada normal yarladan yapılıyor premıum olmana gerek yok

Hocam ben o ayarı hiç görmemiştim bi denerim.

Bu şirkete girdikten sonra 85 90 km/h ile gerçekci sürmeye başladım ve oyun böyle zevkli oldugunu anladım.

2 Beğeni

hayırlı ısler bol kazanclar olsun :slight_smile:

1 Beğeni

kendı seslerı bende calmıyor ozel yapınca caldı ıyı oldu :smiley: sagoalsın özel ses ısteyen varsa

bunu waw olarak ındırıp kullabılırler :smiley:

2 Beğeni

İlk iş gününden. Hangi aracı kullansam bilemedim.

2 Beğeni

BM Logıstıc olarak tum avrupa ya yayılmıs durumdayız :pray:t4:

@HasanOfke hatta ıyıce gıttı sırbıstan da suanda :slight_smile:

2 Beğeni

**arkadaslar tekrardan merhaba online olmadıgı ıcın tabı bırbırımızı gorme gıbı bır durumumuz olmuyor oyunda ama şirketi biraz daha gercekcı yapmak adına **

toplam 28 kısıyız surucu olarak ve toplamda ana harıtada 16 ülke var ve trucksbook da sofor lıstesındeki sırasıyla ıkıserlı olarak harıtadan ust taraftan baslayarak ulkere böldüm ve garajlarınız mumkunse bu ulkede olsun arkadaslar ve seferınıze burdan baslayıp dilediğiniz ülkeye gidebilirsiniz ordanda yeni yük alıp başka ülkeye gidebilrsiniz ama son seferınız donus olacak olan sefer garajınızın oldugu ulke olması lazım… bunda kı amac ana harıtada her ulkede varlıgımızın olması ve sürücü arkadaslara bır amac vermek böldugum ulkelerın seferıne haftalık ve aylık olarak ne kadar yuk tasıdıgını burdan yayınlayıp bırıncı ülkeyi secmek şirket genelınde.

**bastada dedıgım gıbı ana harıtada 16 ülke var ve bız 28 kısıyız yanı ıkıserlı olarak ayırdıgımız da 14 ulke oldu kalan 2 ulke ise ingiltere ve lüxemburg… lüxemburgda tek sehır olmasından dolayı ve ıngılterenın de ters kuralları oldugundan oturu secmedım ama gonullu olarak bu ulkelerde garaj acmak ıstersenız bana bılgı verip açabılırsınız…garaj ulkerınız belırledım ama ulkede bulunmak ıstedıgınız sehırı sız belırlıyeceksınız … **

NOT:tabi bu dedıklerım bır onerıdır yanı cogunluk ısterse uygularız yok sacma gerek yok denırse de kaldırırz yada esıt olarak bölmeyız de herkes ıstedıgı ülke de olur ama kural aynı olur gıdıs ve donus garaj sehrı olur…

_yani örnek olarak _

blackmoon olarak ülke isvec garajımın oldugu sehır ıse goteborg

1.seferim göteborg-hamburg
2.seferim hamburg-milano
3.son seferim ise milano-göteborg

_veya _
1.seferim göteborg-hamburg
_2.seferim hamburg-göteborg şeklinde _

yani amac kafanızda bır sefer planlayın sankı o ulkede yasıyormuscasına ve oyun dunyasında bır haftalık sefere cıkacaksınız o bır haftanın sonunda ulkenızde olmanız lazım yanı o bır haftalık zaman dılımınde 10 tane sefer atın ıstersenız ama bır hafta sonunda evınıze donun :slight_smile:

şimdilik 1.32 tam cıkana kadar deneme amaclı olsun beta bıtımı daha duzenlı hale getırelım sehırlerı ve yerlerı

2 Beğeni

Hocam iyi düşünmüşsünüz bence. Diğer arkadaşlarında görüşünü almak lazım.

2 Beğeni

1.32 gelene kadar böyle bir şeye uymak zor olur benim adıma … :smiley:
Uymaya çalışırım ama sıkıntı yok

Ayrıca büyük ülkelere fazla şoför verilmesini öneriyorum ( almanya / fransa / italya …)

patron ben ana garajımı betadan sonra düzenleme var diye rotterdam dan hamburga taşımıştım…görüntü ve düzenlemesi güzel diye :smiley: şimdi hiç geri gitmek istemiyorum… Sp de sarmıyor oynayasımda gelmiyor 1 haftadır… 1.32 cıksada mp yi güncelleseler keşke… hem konvoy falan da yapardık :smiley:

birde bana en son logolu skinleri yollayabilirseniz sevinirim o kadar baktım bulamadım ben mi beceriksizim acaba :smiley:

Merhaba şirketinize yeni katıldım.Araç ve dorse skinine nereden ulaşabilirim.

tamam patron hemen belçika’da bir garaj alıyorum seferi bitirir bitirmez yeni araç kaplamamız harika ellerine sağlık patron

1 Beğeni

Home Page | TrucksBook buraya uye olup sırkete basvuru yapmanız lazım ardınan burdan boyamalar burdan mesaj oalrak lınk verılecek kolay gelsın hayırlı ısler

eyvallah hocam hayırlı ısler

suanlık sadece esıt boldum yenı gelen arkadasları buyuk sehırlere vermek amacım zaten yada kısıler ısterse ulke sehır degısır :slight_smile: