BM Logistics International Transport Services

ets2

deneyıp bır gorelım :slight_smile:

@SFK sagolsun kurumsal kimlik adına logo calısması yaptı burdan tekrar kendısıne tessekur ederım

1. logo uzerınden araca gıydırme yaptım suanlık scanıa ıle testını yaptım resımlerde gordugunuz gıbı oldu egerkı tamam olmus denırse dıger araclara da uygulayıp paket halınde payalasacam arkadaslar hayırlı ısler bol kazanclar olsun…

• olmus
  • olmamıs

0 oylayanlar

Beyaz renk çok parlak dueuyor biraz griye çalan bir renk olursa iyi olur

Ya bizim araçlar full siyah olunca garip geliyor ama böyle de güzel :smiley: kaç gündür sefere çıkamıyorum patron kusura bakma akşam bakıcam

Kaptınız iyicene bu işi güzel güzel :ok_hand:

merhaba aranıza yeni katıldım araç ve dorse boyamalarını alabilirmiyim.

Tamamdir hocam simdiden hayirli yolculuklar bol kazanclar olsun :slight_smile:

Ağalar kabul ederseniz bende şirketinize katılmak istiyorum. Başvurumu yaptım. Saygılar…

hosgeldınzı aramıza lınkler bırazdan mesaj olarak gelecek hayırlı ısler bol kazanclar

arkadaslar boyamaları guncelledım fazla arac ve bır cok kez boyama yapınca her sey bırbırıne gırdı duzeltmesı zor oldu zamanımda kısıtlıydı anca bıtırdım umarım begenırsınız hayırlı ısler bol kazanclar lınk mesajda logo ıcın @SFK tesekkurler tekrardan

boyamalar scanıa ve daf dlclerı ıle uyumludur

*arac kaplamaları ve dorse
*bıllboard ve garaj ısmı
*@YigitE nın yaptıgı arac aksesuarı

**her bırı son uc mesajda resımler mevcut lınklerde onların altında **
arac kaplamaları tek lınkte paket halındendır… hepsını mod klasorune atın

öncekı yanı asagıdakı boyamalar da mevcut paket ıcınde

YENI arac ve dorse boyamaları hepsı degıstırılebılır metalık

trucksbook sırket profıl resmını de logo ıle guncelledım

Herkesin sinir bozucu bulduğu bir durum var arkadaşlar. Trucksbook gerçekçi kategorisine girebilmemiz için 100 kmh yi geçmememiz gerektiğini söylüyor. Biz ne kadar kurallara uysakta 90 kmh hız limitini ayarlardan açsakta gene 100 kmh yi geçiyoruz ve site bizi yarış kategorisine alıyor. Hepimizin başına gelmiştir mutlaka, bir sefere çıkarsın 100 kmh yi geçmemek için retarder + hız sabitliyici kullanırsın fakat gene istemeden bir rampadan aşşağıya giderken bu limiti aşarsın. Böyle olmasın diye bir mod buldum. Bu mod hızınızı
85 kmh ye sabitliyor. Rampa aşşağı gaz verseniz bile geleceğiniz en fazla kmh 92-97 arası oluyor ve kural ihlali yapmamış oluyorsunuz. Link:
https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=969401175&searchtext=85+kmh

Ben konsoldan warp 2 yaptim 3000 km icin denemelik hiç 100 u gecmedim 85 90 sabit gittim. Bana kural ihlali diye kaydetti. :joy: :joy: :joy:

Muhtemelen yük hasar görmüştür.

Ben 2400 kusur yol gittim 90 sabitti dalmisim rampa asagi 102 olmus gitti guzelim kmler :))

:smiley: normalde ağustos ta 1. Bendim bende rampada 103 kmh yaptım diye 3600 km boşa gitti. :smile: şanslısın kılıç çok şanlısın :slight_smile:

O kural ihlaline geldiginde ustune yani saptirma diyor ondan dolayi olmus ama saptirma ne acaba :slight_smile:

Hocam arkadaş %4 yük hasarı almış o yüzden kurar ihlali yemiş.

Yukden oluyor mu ya :slight_smile: sahaya dondun mu sen :slight_smile:

Maalesef hocam iş yerinden yazıyorum :slight_smile: yükten oluyor hocam :slight_smile:

Karışmak haddim değil ama ABD yollarında da çalışsak iyi olmaz mı? ATS araçları ve dorseleri içinde araç ve dorse kaplamaları yapsanız olmaz mı?