BM Logistics "International Transport Services"

sorun yok hocam senı o zaman hollanda dan alıp almanya ya verırız :slight_smile: lınklerı duzenleyıp yenı mesajda paylasyım en ıyısı kalablaık oldu mesaj

yine kısa bir ihtiyaç molası veriyoruz
aracın yeni kaplamalrı şahane oldu

1 Beğeni

September 4, 2018 2:48 PM
arac boyamaları ve modlar tekrar mesaj olarak paylasıldı arkadaslar lınkler guncellendıgınde eskını sılıp yenısını koyacam bu yuzden mesaja cevap atmayalım arada kaynamasın lınkler soruları ozelden soralım onun ıcın o mesajda kalabalık etmeyelım bırde 2 kısı eksık mesajda trucksbook da olup boyama almayan varsa bana mesaj atarsa yada buraya yazarsa ekleyelım hayırlı ısler bol kazanclar arkadaslar

Okey patron almanya bana uyar

Galiba Bana Gelmedi… :smiley:

kusura bakma ya kısı sayısı buyuk olunca tek tek bulmak zor oldu kısılerı :sweat_smile: ekledım hocam

1 Beğeni

yanıyo buralar maşallah slovakyadan selamlar

2 Beğeni

hayırlı ısler bol kazanclar resım guzel cıkmıs :slight_smile:

1 Beğeni

evet arkadaslar sırketımızı de acmıs bulunuyoruz sizden gelen teklifle deneme amaclı yaptım aslında aklımda kı ıka fırmasını yapmaktı ama base dosyası ıcınde yoktu yuzde doksan fransa dlc paketınde oyle olunca her ülkede sırket olmayacaktı dıye dusundum bende ‘‘BCP’’ fırmasını degıstırdım her sehrıde olmasada bır cogunda var oyun ıcınde sızce nasıl olmus deneme amaclıdır her sehır yok suan dlc ıcınıde acıp baska fırmlarıda degıstırıp her ulkede yapmaya calısacam son halını paylasacam

• olmus
  • olmamıs

0 oylayanlar

2 Beğeni

Çok güzel olmuş benim bi fikrim var sadece BM yazan şirketlerden yük alsak daha iyi olmazmı ?

2 Beğeni

aslında her sehre uygulayabılırsem dedıgınız sekılde olabılır

1 Beğeni

Asıl önemli olan konu güncellemeden sonra toplu olarak Mp de yapilacak konvoy ile yük taşıma :slight_smile: bu skinler güzel ve gerekli tabi ama çokda kendini bunaltma bence belirli birşeyler yapılsın ve sabit olarak kalmalı…güncelleme sonrası MP de maalesef işimize pek yaramayacak… (bende wot yükü çekmeye başlarım zaten… beta da alpha sayfafasına düşmediğinden bu kişisel dorse kullanıyorum.)

1 Beğeni

orası oyle ama her zaman mpde herkes olmaz yada hekes mp gırmek ıstemez bız sp ıcın yapalım tamam oldu artık dedıgımız de sp ıcın olmusuzdur demektır :smiley: cunku sp de kendı sırketını yukunu garajını gormekde ayrı bır guzel :slight_smile:

Mp için güzel bi şirket amblemi oluşturulmalı profil fotoları için ayrıca tag… ben Mp olduğu sürece kolayla SP girmiyorum hatta bu yüzden promod u bile 1 kere indirdim denedim ve daha girmedim bi betalarda giriyorum girersem :smile: ve hiç oynayasım yok sp de ama sırf şirkete azda olsa arada katkı olsun diye yük çekiyorum :smiley: neyse herkesin hayatına kimse karışamaz diyerek kapatıyorum ( alakalı alakasız artık :stuck_out_tongue: )

şirket amblemımız gayet guzel oldu bence :slight_smile: hele beta bıtsın de duruma gore gelısım gosterecez yenı sırketız sonucta :slight_smile:

belçika’dan selamlar patron buradaki garaj tamamdır
garaj’ı belçika brussel’de açtım

1 Beğeni

ha bu arada yeni açılan şirketimiz hepimize hayırlı olamasını dilerim

BÜYÜMEYE DEVAMMMMM

1 Beğeni

eyvallah hocam tesekkurler :slight_smile:

1 Beğeni

evi çoluğu çocuğu polonyaya taşıdım. ekme parası yapacak bir şey yok :smiley:

Çoluğum yok derdim yok , tek kıymetlim aracımı alıp portakala taşındım :smiley:

1 Beğeni