BM Logistics "International Transport Services"

tamamdır hocam o zaman 30 ıyıdır dıyelım gunluk ortalama 1000 km olacak gıbı dusunelım tabı maksat eglence zorunlulık degıl bız de ısten gucten vakıt buldukca burdayız okulların acılacagını unutmusum o yuzden kusura bakmayın :slight_smile: sonuc olarak bos vakıtlerde ne olursa dıyelım :smiley:

2 Beğeni

Son postları ele geçirme operasyonu gibi oldu bunuda yazıp gideyim :smile:

Dedigim benim fikrim tabi şirketteki herkese bağlı 20-30bin makul geliyor. Maksat dediğim gibi herkes rahatça yapsın diye düşük tutulması daha faydalı olur ankete 20binde eklerseniz sanki daha iyi olacak gibi

Tekrardan iyi geceler , kusurluk bir olay yok hocam bize sorarak ilerliyorsunuz daha ne olsun :slight_smile:

2 Beğeni

eyvallah hayırlı geceler :slight_smile:

2 Beğeni

ben günde 1 2 yük anca atarım ayda 100 bini birak :smiley: yeni scania ciktiginda aldım arada bi kac arac değistirip de yol yaptım ama daha scania 14x.xxx km ye anca geldim kaç ayda düşün yani :smiley: neyse 30 bini inşallah tamamlarız şu mp gelseydi orada oynuyorum daha çok sp sarmıyor beni.

1 Beğeni

Bana da fazla geldi maksat ulasabilirlik ne zor ne kolay olsun :)) 25 bin yapacam artik yapabildigimiz kadar

Hocam siralamada sikinti var heralde nenim 5.535 km diyor 3.sirada 5.235 diyor benden küçük rakam benim 3 cu olmam gerekmiyormu. Bu kafama takıldı

yeni aracımla milano salzburg seferim

1 Beğeni

Hocam siziki 3515 km yaziyor sistemde baktim toplam sefer km 4006 km bunun 3515 km si gercek surus

Ou bende gördüm de siralamayi anlayamadim. Bu işi uzatmayayim

Siralama hocam gercek surusle biliyosun siralamada hata yok gibi ama sanki yani km de sorun varsa bilmiyorum evde degilim aksam bir bakarim yine de net…

Bugün yaptığım teslimatta ceza yediğim için sayılmaması için truckbooksu kapatıp görevi tamamladım yine de sisteme kayıt etmiş eylül ayında 0 ceza hayalim çabucak suya düştü :frowning:

Ceza da ceza olsa 30km/h hız sınırında 34km/h ile ceza yiyorum

Millet selam,

Şirketin daha kurumsal bir yapıya kavuşması için alternatif logo tasarımları düşündüm. Beğenilirse araç ve dorse kaplamalarına da uyarlayabiliriz. (Sadece öneridir son karar @blackmoon’dadır tabiki.) Herkese iyi oyunlar.

• Logo 1
  • Logo 2
  • Logo 3
  • Hiçbiri, mevcut logo ile devam.

0 oylayanlar

1 Beğeni

Logo 3 iyimiş

1 Beğeni

Ellerine saglik hocam ya burda birlikte bir seyler olsun istiyorum ben son karar benim degilde cogunluga uyulamsindan yanayim ben iyi olmus aksam eve gidince detayli bir inceleyip test uygulayalim :slight_smile:

1 Beğeni

Siyah temalar için logo 2 beyaz temalar için logo 1 daha uygun olur aynı şekilde kırmızı temalar için 3 bile olabilir

Bakamdim evde degilim daha ama yapilirsa yine metalik yapilip logoa ana renge gore degisir rengi

arakdaşlar eve yenı geldım ondan dolayı ılgılenemedım ılk ankette cogunluk 25.000 km dedı aylık lımıtı
sıstemde artık 25000
logo olarak da su ankı boyama genel olarak begenıldı ılkınde degısıklık olmayacak

ıkıncı boyama olan da bm ler kaldırıp logoyu uygulayacam

cogunluk yıne logo 3 de ortak fıkır beyan ettı

şimdi kucuk bır logo ıle test yapacam boyama ıcın ama soyle bır sorum var

ondekı bm yerıne de logo mu gelsın yoksa sadece dorse ıcın mı olsun arkadaslar

2 Beğeni

Hocam bence tır ile dorsede logo olsun

2 Beğeni

bence sadece dorse için olsun

deneyıp bır gorelım :slight_smile: